Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Najtańsze oferty abonamentowe

Najtańsze oferty abonamentowe bez telefonu – zestawienie

Najtańsze oferty abonamentowe bez telefonu – zestawienie

Wszyscy mamy różne kryteria wyboru ofert, proponowanych nam przez sieci komórkowe. Jednych będą interesować tylko te, w których jest dosłownie wszystko, niezależnie od ceny. Jednak z drugiej strony są też osoby, dla których liczy się przede wszystkim przystępność cenowa. Przykładowo, ktoś może mieć własny, wypasiony telefon, ale nie korzysta dużo z internetu i smsów i jedyne co go interesuje, to możliwość swobodnego wykonywania połączeń telefonicznych. I właśnie dla takich osób najtańsze oferty abonamentowe są najbardziej interesujące.

Stąd też postanowiliśmy zebrać dla Was wszystkie najtańsze oferty abonamentowe, jakie w swoich ofertach mają poszczególni operatorzy. Kryteria wyboru ofert postpaid są bardzo proste. Uwzględniliśmy tylko jedną – najtańszą ofertę abonamentową danego operatora, która miała nielimitowane połączenia to wszystkich sieci komórkowych.Do tego wybieraliśmy tylko opcje bez telefonu. I tam, gdzie to możliwe, doliczaliśmy rabaty za e-faktury i zgody marketingowe. W ten sposób powstało to zestawienie. Poniższe oferty są aktualne na dzień 23.11.2017.

Najtańsze oferty abonamentowe bez telefonu
Miejsce Operator Taryfa Opłata Pakiet Danych Więcej
1. Lajt Mobile Rozmowy bez limitu 14,99 zł Brak Najtańszy abonament bez telefonu
2. Premium Mobile FreedomPL 16,70 zł 3 GB Najtańszy abonament bez telefonu
3. Virgin Mobile Plan 1 19,00 zł 3 GB Najtańszy abonament bez telefonu
4. Nju Mobile Rozmowy – nie więcejniż 19 zł 19,00 zł 1 GB Najtańszy abonament bez telefonu
5. Netia #DużoSię 19,90 zł 4 GB Najtańszy abonament bez telefonu
6. FM Mobile Best MOVE free 19,90 19,90 zł 5 GB Najtańszy abonament bez telefonu
7. Vectra Plan Bezlimit 5 GB 19,90 zł 5 GB Najtańszy abonament bez telefonu
8. Plush Plush Abo M 20,00 zł 3 GB Najtańszy abonament bez telefonu
9. RBM RBM Energy z usługą„Miesiąc bez limitów” 29,00 zł 10 GB Najtańszy abonament bez telefonu
10. T-mobile T1 na 24 miesiące 29,95 zł 2 GB Najtańszy abonament bez telefonu
11. Heyah Heyah Smart S abonament 29,98 zł 1 GB Najtańszy abonament bez telefonu
12. Multimedia Bez limitu 29,99 zł 29,99 zł 2 GB Najtańszy abonament bez telefonu
13. Orange Podstawowy 29,99 29,99 zł 2 GB Najtańszy abonament bez telefonu
14. Play Stan Nielimitowany Mini 30,00 zł 5 GB Najtańszy abonament bez telefonu

 

Podsumowanie – Najtańsze oferty abonamentowe

Powyższe zestawienie na najtańsze oferty abonamentowe ma bardzo różnorodne oferty, w których możemy liczyć na bardzo niskie koszty lub duże pakiety danych. Albo coś pomiędzy. W jednych ofertach nie musimy płacić ekstra za wszystkie rzeczy, w innych połączenia na numery stacjonarne, SMSy lub MMSy są już dodatkowo płatne. Ale są to najtańsze oferty abonamentowe w tej chwili dostępne na polskim rynku i ostatecznie do Was należy zadecydowanie, która oferta będzie najbardziej odpowiednia dla Waszych potrzeb. Z powyższego zestawienia wynika, że najtańszy abonament oferuje Lajt Mobile za jedyne 14,99 zł. Jest bardzo przystępna cena, ale nie zawiera w sobie pakietu internetowego. taki ma już druga pod względem ceny taryfa FreedomPL od Premium Mobile. W niej miesięcznie będziemy płacić tylko 16,70 zł. Które najtańsze oferty abonamentowe  z powyższych są Waszym zdaniem najlepsze?

Comments

 • Bolek

  A gdzie jest A2mobile za 9.90 bez limitu na stacjonarne i komórki

  • Marcin Łoziński

   Dzięki za zwrócenie uwagi, jednak - jak podaje samo a2mobile na swojej stronie - nie posiadają oni w ofercie usługi abonamentowej, tak więc oferta o której mówisz nie dotyczy tego zestawienia. Pozdrawiam.

 • Paweł

  A gdzie jest Viking Mobile ? Za 29 wszysko za free i 15 GB internetu ktory nie wykorzystany kumuluje sie. Malo rzetelny ranking...

  • Marcin Łoziński

   Dzięki za komentarz. Taryfa Viking 29 No Limit, o której piszesz, jest taryfą na kartę, nie na abonament. Tak więc nie kwalifikuje się do tego zestawienia. Poza tym Mobile Vikings nie oferuje obecnie umowy na abonament. Pozdrawiam :)

 • Slawek

  Nie wspomniałeś o ofercie plusha gdzie jest 20zl za wszystko no limit z 15gb Internetem. Dodatkowo 3ms gratis i to abonament, pakiet social za darmo i Youtube 3ms gratis

  • Marcin Łoziński

   Oczywiście Plush ma taką ofertę i jest ona moim zdaniem bardzo ciekawa, jednak w tym zestawieniu zebraliśmy po jednej - najtańszej - ofercie od każdego operatora, która spełnia określone kryteria. O tej taryfie wspominamy między innymi tutaj http://mobilny-ranking.pl/abonamenty-z-telefonem-do-60-zlotych/

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *