Mobilny Ranking » Najtańsze oferty abonamentowe bez telefonu – zestawienie
Porównanie ofert

Najtańsze oferty abonamentowe bez telefonu – zestawienie

Najtańsze oferty abonamentowe

Najtańsze oferty abonamentowe bez telefonu – zestawienie

Wszyscy mamy różne kryteria wyboru ofert, proponowanych nam przez sieci komórkowe. Jednych będą interesować tylko te, w których jest dosłownie wszystko, niezależnie od ceny. Jednak z drugiej strony są też osoby, dla których liczy się przede wszystkim przystępność cenowa. Przykładowo, ktoś może mieć własny, wypasiony telefon, ale nie korzysta dużo z internetu i smsów i jedyne co go interesuje, to możliwość swobodnego wykonywania połączeń telefonicznych. I właśnie dla takich osób najtańsze oferty abonamentowe są najbardziej interesujące.

Stąd też postanowiliśmy zebrać dla Was wszystkie najtańsze oferty abonamentowe, jakie w swoich ofertach mają poszczególni operatorzy. Kryteria wyboru ofert postpaid są bardzo proste. Uwzględniliśmy tylko jedną – najtańszą – ofertę abonamentową danego operatora, która miała nielimitowane połączenia to wszystkich sieci komórkowych.Do tego wybieraliśmy tylko opcje bez telefonu. I tam, gdzie to możliwe, doliczaliśmy rabaty za e-faktury i zgody marketingowe. W ten sposób powstało to zestawienie. Poniższe oferty są aktualne na dzień 23.11.2017.

Najtańsze oferty abonamentowe bez telefonu
Miejsce Operator Taryfa Opłata Pakiet Danych Więcej
1. Lajt Mobile Rozmowy bez limitu 14,99 zł 30 dni, automatycznie odnawiana Brak SMSy 0,09 zł; MMSy 0,33 zł; Internet 1gr/50kB

Kwota abonamentu 19,99 zł/miesiąc uwzględnia bonus krajowy (jest to rabat na abonament w wysokości 20 zł – oznacza to, że jeżeli nie otrzymasz bonusu krajowego za niniejszą ofertę zapłacisz 39,99 zł/miesiąc).

Bonus krajowy jest przyznawany na każdy okres rozliczeniowy, gdy korzystasz z usługi w kraju oraz gdy w roamingu w roamingu UE:
– wykorzystujesz do 50 minut na połączenia wychodzące (minuty są wymienne na 50 SMS-ów),
– nie korzystasz z limitu GB w ramach danych z pakietu krajowego,
– nie wysyłasz MMS-ów,
– korzystasz z pakietu Internetu w roamingu w roamingu UE w jednej z 3 opcji: 100 MB, 500 MB lub 1 GB.

Jednorazowa opłata aktywacyjna:
-> 19 zł – gdy wybierzesz umowę bezterminową lub na 24 miesiące;
-> 29 zł – gdy wybierzesz umowę na 12 miesięcy.

Kwota abonamentu 19,99 zł miesięcznie uwzględnia rabat za e-fakturę oraz bonus krajowy (jest to rabat na abonament w wysokości 20 zł – oznacza to, że jeżeli nie otrzymasz bonusu krajowego za niniejszą ofertę zapłacisz 39,99 zł/miesiąc)

Najtańszy abonament bez telefonu
2. Premium Mobile FreedomPL 16,70 zł 30 dni, automatycznie odnawiana 3 GB połączenia na numery stacjonarne 0,29 zł; MMSy 0,29 zł

W ramach promocji abonent otrzymuje kartę OpenCard w formie elektronicznej wraz z kodem aktywacyjnym – uprawnia ona do uzyskiwania rabatów w restauracjach w całej Polsce oraz otrzymywania innych przywilejów zgodnie z regulaminem programu partnerskiego OpenCard.

Program Ambasador – Program ambasador polega na tym, że każdy może zarobić na poleceniu tej sieci swoim znajomym (lub obcym – liczy się to, aby osoba, której poleciliśmy tą sieć komórkową zdecydowała się przejść do Premium Mobile telefony). Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w programie ambasador? Przede wszystkim należy zarejestrować się na stronie Premium Mobile. Po tym należy zachęcić naszych przyjaciół do zapoznania się z ofertą tego operatora.

Kwota abonamentu uwzględnia rabat za e-fakturę, zgody marketingowe oraz rabat podstawowy na abonament.

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 29 zł

Najtańszy abonament bez telefonu
3. Virgin Mobile Plan 1 19,00 zł 30 dni, automatycznie odnawiana 3 GB połączenia na numery stacjonarne 0,29 zł; MMSy 0,25 zł

W trakcie trwania abonamentu możesz go zawiesić wyłączając płatne pakiety cykliczne. Jeśli chcesz, to możesz w każdym momencie zmienić swój abonament tak jak potrzebujesz. Jak? Logując się do serwisu samoobsługowego lub wysyłając SMS-a.

Propozycje uwzględniają ulgę za e-fakturę i zgody marketingowe.

Stażowe w Virgin Mobile:

  • 4 miesiąc: 3 GB + 1 GB (bonus) = 4 GB
  • 7 miesiąc: 3 GB + 2 GB (bonus) = 5 GB
Najtańszy abonament bez telefonu
4. Nju Mobile Rozmowy – nie więcej

niż 19 zł

19,00 zł 30 dni, automatycznie odnawiana 1 GB w planie taryfowym nju podstawowy z usługą „wszystko – nie więcej niż 29zł” w miesiącu nie zapłacisz więcej niż 29 zł za:

  • nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi,
  • SMSy i MMSy,
  • 10 GB (z czego 1,87 GB do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej)

Usługa dotyczy standardowych połączeń w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej.

Z usługą „im dłużej, tym lepiej” liczba GB w Twojej ofercie wzrasta, im dłużej jesteś w nju z rachunkiem.

oferta / usługa liczba GB do wykorzystania
staż do
6 miesięcy
staż powyżej
6 miesięcy
staż powyżej
12 miesięcy
staż powyżej
24 miesięcy
najwięcej – nie więcej niż 39 zł 20 GB 40 GB 50 GB 60 GB
wszystko – nie więcej niż 29 zł 10 GB 20 GB 25 GB 30 GB
rozmowy – nie więcej niż 19 zł 1 GB 2 GB 2,5 GB 3 GB
nju internet dodatkowy1 20 GB 40 GB 50 GB 60 GB

1usługę „im dłużej, tym lepiej” można włączyć z numeru głównego.

Usługa „im dłużej, tym lepiej” nie zwiększa liczby GB w roamingu w Unii Europejskiej.

Z usługą „im dłużej, tym lepiej” już po trzecim miesiącu w nju z rachunkiem przestaje Cię obowiązywać minimalna kwota rachunku 9 zł. To oznacza, że jak w danym miesiącu nie będziesz korzystać z telefonu, to nic nie zapłacisz.
najtańsze oferty abonamentowe
Jeżeli nie będziesz korzystać z telefonu przez 6 kolejnych miesięcy, Twój numer zostanie przeniesiony do oferty nju na kartę. Nie dotyczy to planu nju podstawowy z dołączonymi do niego planami dodatkowymi.

Najtańszy abonament bez telefonu
5. netia najtańszy internet domowy #DużoSię 19,90 zł 30 dni, automatycznie odnawiana 4 GB połączenia na numery stacjonarne 0,23 zł

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 29 zł

Kwota abonamentu 19,90 zł uwzględnia rabat za e-fakturę
najtańsze oferty abonamentowe
Telefon komórkowy Netia #mobile działa na zasięgu wszystkich polskich sieci komórkowych (Play, Plus, Orange, T-mobile).

Najtańszy abonament bez telefonu
6. FM Mobile Best MOVE free 19,90 19,90 zł 12 miesięcy 5 GB połączenia na numery stacjonarne 0,29 zł; MMSy 0,19 zł

Jednorazowa opłata aktywacyjna:
– przy wyborze umowy na 12 miesięcy – 49 zł
– przy wyborze umowy na 24 lub 36 miesięcy – 1 zł

Najtańszy abonament bez telefonu
7. Vectra najtańszy internet domowy Plan Bezlimit 5 GB 19,90 zł 24 miesiące 5 GB połączenia na numery stacjonarne 0,19 zł;

Promocyjna opłata za abonament dla przenoszących numer przez pierwszy miesiąc – 1 zł/miesiąc, później (czyli od 2. miesiąca) – 19,90 zł/miesiąc

Internet 500 MB – 6 zł (pakiet jednorazowy)

Internet 1 GB – 9 zł (pakiet jednorazowy)

Internet 2 GB – 12 zł (pakiet jednorazowy)

Internet 10 GB – 30 zł (pakiet jednorazowy)
najtańsze oferty abonamentowe
Jednorazowa opłata aktywacyjna – 0 zł

Najtańszy abonament bez telefonu
8. Plush Plush Abo M 20,00 zł 30 dni, automatycznie odnawiana 3 GB SMSy i MMSy 0,19 zł

  • Pakiet Social free – korzystanie z Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsApp w kraju bezpłatne.
  • Pakiet Video free – przez 3 miesiące korzystanie z YouTube w kraju bezpłatne. Potem możliwość zakupu „Pakietu Video” 2,5 GB na korzystanie z YouTube w kraju za 4,99 zł/mies.

Usługa „Wakacje od Abonamentu” – w Plush ABO możesz sobie zrobić przerwę od płacenia abonamentu, kiedy chcesz i na jak długo chcesz. W ramach promocji możesz zawiesić posiadany plan cenowy oraz usługi/pakiety dodatkowe i nie płacić abonamentu. Wystarczy, że wyślesz SMS-a o treści: WAKACJE pod numer: 80666.

Pakiet „Plush Internet Extra 5 GB” (pakiet przywracający prędkość transmisji danych po wyczerpaniu podstawowego pakietu Internetowego) – 5 zł/do końca okresu rozliczeniowego, w którym został aktywowany

„Duet w Plush ABO”. W ramach promocji otrzymasz rabat na abonament w wysokości po 4,99 zł w ramach nowej umowy i w ramach wszystkich kolejnych umów pod warunkiem spełniania wszystkich warunków promocji w momencie weryfikacji spełnienia warunków uprawniających do otrzymania rabatu. Oznacza to, że za 2 abonamenty zapłacisz 40 zł i w każdej chwili możesz wziąć kolejny numer. Jeśli kupisz dwa lub więcej numerów otrzymujesz zniżkę na wszystkie numery.
najtańsze oferty abonamentowe
Usługa „Stażowe” – polega na zwiększeniu wielkości pakietu Internetowego dostępnego w ramach abonamentu w zależności od długości Twojego stażu w sieci Polkomtel do podanych poniżej wielkości:
-> staż powyżej 3 miesięcy: +2 GB,
-> staż powyżej 6 miesięcy: +4 GB,
-> staż powyżej 12 miesięcy: +6 GB,
-> staż powyżej 24 miesięcy: +10 GB.

Najtańszy abonament bez telefonu
9. Red Bull Mobile RBM Energy z usługą

„Miesiąc bez limitów”

29,00 zł 30 dni, automatycznie odnawiana 10 GB Oferta dostępna tylko w sklepie internetowym.

Niewykorzystany pakiet danych przechodzi na następny miesiąc
najtańsze oferty abonamentowe
Jednorazowa opłata aktywacyjna – 49 zł
Kwota abonamentu 29 zł miesięcznie uwzględnia rabat za e-fakturę

Najtańszy abonament bez telefonu
10. T-mobile T1 na 24 miesiące 29,95 zł 24 miesiące 2 GB Opłata miesięczna uwzględnia rabat 5 zł za zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Warunkiem otrzymania rabatu jest zaznaczenie tej zgody w następnym kroku zamówienia.

Opłata aktywacyjna (doliczana do pierwszej faktury):   49.90 zł

Muzyka bez limitu danych – To opcja umożliwiająca korzystanie z Tidala i słuchanie internetowych stacji radiowych w smartfonie bez bez zużywania paczek danych.

Promocja dla przenoszących numer – 1 zł za abonament przez pierwsze 4 miesiące, później (czyli od 5. miesiąca) – 50 zł/miesiąc.
najtańsze oferty abonamentowe
Internet z pełną dostępną prędkością do 10 GB, potem  do 1 Mb/s (w tym 2,55 GB w UE)

Usługa „Dzieci w sieci” (decyduj kiedy i do których stron WWW ma dostęp Twoje dziecko) – 4,99 zł/miesiąc (jeżeli aktywujesz usługę razem z nową w T-Mobile i na okres trwania tej umowy) lub 5,99 zł/miesiąc (jeżeli aktywujesz usługę w dowolnym momencie trwania umowy)

500 MB Internetu w UE + Międzynarodowej Strefie T-Mobile (Albania, Austria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry) – 19,99 zł/1 dzień

1 GB Internetu w UE + Międzynarodowej Strefie T-Mobile (Albania, Austria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry) – 39,99 zł/7 dni

Internet bez limitu danych (prędkość do 256 kb/s) w UE + Międzynarodowej Strefie T-Mobile (Albania, Austria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry) – 49,99 zł/7 dni

30 MB Internetu na Świecie – 29,90 zł/7 dni

100 MB Internetu na Świecie – 99,90 zł/7 dni

500 MB Internetu na Świecie – 359,90 zł/14 dni
najtańsze oferty abonamentowe
1 GB Internetu na Świecie – 599,90 zł/14 dni

Najtańszy abonament bez telefonu
11. heyah oferta Heyah Smart S abonament 29,98 zł 30 dni, automatycznie odnawiana 1 GB połączenia na numery stacjonarne 0,29 zł;SMSy 0,14 zł; MMSy 0,19 zł Najtańszy abonament bez telefonu
12. Bez limitu 29,99 zł 29,99 zł 24 miesiące 2 GB MMSy 0,19 zł

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 9 zł
najtańsze oferty abonamentowe
Okres obowiązywania rabatów to miesiąc aktywacji + 23 pełne miesiące. Minimalny okres korzystania z usługi to 23 pełne miesiące kalendarzowe. Oferta telefonii komórkowej Multimedia Polska ograniczona czasowo. Po upływie rabatów opłaty zgodne z Cennikiem Operatora.

Najtańszy abonament bez telefonu
13. Orange Podstawowy 29,99 29,99 zł 24 miesiące 2 GB SMSy i MMSy 0,20 zł

Abonament za 0 zł przez 3 miesiące dla przenoszących numer do Orange

Nielimitowane rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne w UE; Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich w UE; Internet 5 GB (w tym 2,58 GB w UE)

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 49,99 zł

Kwota abonamentu 39,99 zł miesięcznie obejmuje rabat za e-fakturę i zgody marketingowe

Usługa „Halogranie” – 0 zł – pierwszy miesiąc, później – 2 zł/miesiąc

Spotify Premium – 0 zł – pierwsze 3 miesiące, później – 19,99 zł/miesiąc

Nawigacja Orange – 0 zł – pierwsze 2 miesiące, później – 12,99 zł/miesiąc
najtańsze oferty abonamentowe
Usługa „Gdzie jest dziecko?” – 0 zł – pierwsze 4 miesiące, później – 6,15 zł/miesiąc

Najtańszy abonament bez telefonu
14. Play Stan Nielimitowany Mini 30,00 zł 24 miesiące 5 GB SMSy i MMSy 0,19 zł

Tidal jest bezpłatny przez 24 miesiące (potem 19,99 zł/mies.), a ShowMax przez 3 miesiące (potem 19,90 zł/mies.). 
Z usług możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Jeżeli nie będziesz z nich korzystał wyłączymy je automatycznie.

Widoczne wysokości abonamentów uwzględniają rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

Jednorazowa opłata aktywacyjna – 50 zł
Kwota abonamentu 50 zł miesięcznie uwzględnia rabat za e-fakturę i zgody marketingowe
najtańsze oferty abonamentowe
Internet z pełną dostępną prędkością do 10 GB, potem do 1 Mb/s. Nielimitowane rozmowy i SMS-y/MMS-y w roamingu w UE oraz pakiet Internetu w roamingu w UE, który wynosi 3,15 GB i pomniejsza podstawowy pakiet Internetu w kraju; jeżeli rezygnujesz z rabatów za e-fakturę i terminowe płatności oraz zgody marketingowe Twój pakiet w roamingu UE wyniesie 3,78 GB (każde 5 zł rabatu obniża pakiet o 323 MB)

Pakiet, który przywraca pełną prędkość transmisji danych kosztuje 15 zł (pakiet jednorazowy)

Najtańszy abonament bez telefonu

 

Podsumowanie – Najtańsze oferty abonamentowe

Powyższe zestawienie na najtańsze oferty abonamentowe ma bardzo różnorodne oferty, w których możemy liczyć na bardzo niskie koszty lub duże pakiety danych. Albo coś pomiędzy. W jednych ofertach nie musimy płacić ekstra za wszystkie rzeczy, w innych połączenia na numery stacjonarne, SMSy lub MMSy są już dodatkowo płatne. Ale są to najtańsze oferty abonamentowe w tej chwili dostępne na polskim rynku i ostatecznie do Was należy zadecydowanie, która oferta będzie najbardziej odpowiednia dla Waszych potrzeb. Z powyższego zestawienia wynika, że najtańszy abonament oferuje Lajt Mobile za jedyne 14,99 zł. Jest bardzo przystępna cena, ale nie zawiera w sobie pakietu internetowego. taki ma już druga pod względem ceny taryfa FreedomPL od Premium Mobile. W niej miesięcznie będziemy płacić tylko 16,70 zł. Które najtańsze oferty abonamentowe  z powyższych są Waszym zdaniem najlepsze?

Najtańsze oferty abonamentowe bez telefonu – zestawienie
4.6 (92%) 20 votes

image_pdf

Marcin Łoziński

Konichiwa! Jestem absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego, na kierunku Politologia. Lubię podróżować autostopem, oglądam dużo piłki nożnej, ale przede wszystkim pochłaniam wszystkie informacje o technologiach mobilnych, jakie tylko znajdę. W wolnym czasie słucham Jazzu i piszę opowiadania.