Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Plus Music

Muzyka za darmo z Plus Music

Zapewne też zauważacie, że coraz więcej osób korzysta z telefonu nie tylko, żeby dzwonić czy poszperać w necie, ale też żeby posłuchać muzyki. Nawet w dobie mp3 są tacy, którzy wolą podpiąć słuchawki do telefonu i z niego puszczać ulubione utwory. Plus z myślą o takich osobach stworzył i intensywnie promuje swoją nową aplikację – Plus Music.

Plus Music – nowa aplikacja!

Jak wygląda nowa aplikacja? Szczególnie korzystna będzie oczywiście dla klientów Plusa. Plus Music bardzo przypomina (chyba zresztą nieprzypadkowo) Spotify. Podobnie jak tam mamy dostęp do muzyki posegregowanej w różne kategorie i możemy tworzyć własne playlisty. Jednak tutaj, nawet w darmowym pakiecie, nie musimy słuchać reklam.

Aplikację można pobrać z Google Play. W droższych pakietach dostajemy oczywiście więcej, ale nawet pakiet Basic jest całkiem przyzwoity. Poniżej macie zestawienie dostępnych opcji.

Jak widać w każdym pakiecie dostajemy bezpłatną transmisję danych i Playlisty do słuchania. Tyle, że w darmowym pakiecie nie będziemy mieli możliwości ich przewijania. Jeśli ktoś z Was korzysta z aplikacji Plusa, niech napisze jak mu się ona podoba i co jest lepsze: Spotify czy Plus Music?

Pobierz Plus Music aplikacja:

Plus Music
Plus Music
Developer: Unknown
Price: Free

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *