Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

multimedia-polska-mobile

Multimedia z nową ofertą – najtańszy abonament już od 14,99 zł

Multimedia z nową ofertą – najtańszy abonament już od 14,99 zł

Multimedia, która szerzej znana jest jako dostawca internetu, zaprezentowała nową ofertę abonamentową, która może trochę namieszać w zestawieniach prezentujących najtańszy abonament.

Najnowsza oferta Multimediów wygląda naprawdę ciekawie. Mamy tutaj trzy abonamenty w różnych konfiguracjach. Najciekawszy wydaje się być ten najtańszy – za niecałe 15 zł dostajemy nie tylko 5 GB internetu, ale do tego nielimitowane połączenia, SMS-y ale też i MMS-y! Poniżej przedstawiamy zestawienie tych abonamentów:

Najnowsze oferty Multimediów – porównanie

Minimalny okres trwania umowy to 23 miesiące. Dla niektórych może to być minusem, ponieważ będziemy musieli związać się na niespełna dwa lata z jednym operatorem. Multimedia korzysta z nadajników sieci Plus. Powyższe oferty możecie też sami sprawdzić na stronie operatora.

Jak podoba się Wam taka oferta? Jak Waszym zdaniem wypadają nowe abonamenty od Multimediów w porównaniu do konkurencji? My już mamy najtańszą ofertę w naszym rankingu, sprawdź tutaj!

Zobacz też: Najtańszy Abonament bez telefonu?

Coraz to kolejne sieci wirtualne zaczynają walczyć o najtańszy abonament. W tym tygodniu pojawiła się sieć Otvarta, która również ma bardzo tani abonament. Cały czas w grze jest Premium Mobile, który również oferuje bardzo konkurencyjne abonamenty. Widać, że najbliższe miesiące będą stać pod znakiem walki operatorów MVNO o klientów szukających tanich abonamentów. Ale dla nas oznacza to, że będzie ciągły ruch i zmiany w ofertach abonamentowych, dzięki czemu będziemy mogli wyrwać dla siebie coś lepszego. Będzie też więcej reklam, no ale nie ma nic za darmo.

Zobacz też: Abonament rodzinny – gdzie najtaniej?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *