Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Mega Pakiet w Lajt Mobile

Mega Pakiet w Lajt Mobile i gadżet za doładowanie

Pojawiła się krótka promocja w Lajt Mobile. Trudno nie wiązać jej ze zbliżającym się początkiem roku szkolnego. Dlaczego? Ponieważ od dziś (31.08.2018) do niedzieli (02.09.2018) operator daje zeszyt za doładowanie. Ale chyba jeszcze bardziej może Was zainteresować promocja na internet, czyli Mega Pakiet w Lajt Mobile!

Porównanie ofert

Mega Pakiet w Lajt Mobile i gadżet za doładowanie

Jeśli we wspomnianym wyżej okresie doładujecie telefon za minimum 10 zł poprzez stronę Lajt Mobile, dostaniecie gratis Lajtowy zeszyt. Po doładowaniu wyślijcie numer zamówienia i dane adresowe pod email wskazany na stronie. I to w zasadzie wszystko, co trzeba zrobić. Może jeszcze jeden zeszyt się przyda…

Lajt Mobile daje

Ale zupełnie niezależnie od tego, naprawdę warto rozważyć zakup Mega Pakietu na internet, w którym dostajecie 100 GB LTE za 35 zł.

ZestawienieSprawdź też sieci komórkowe i najtańszy abonament rodzinny.

Mega Pakiet dostępny jest teraz w naprawdę okazyjnej cenie. Dla porównania oferta z 30 GB LTE kosztuje miesięcznie 30 zł…. Chyba nie trzeba komentować tej różnicy? No i oczywiście, umowę możecie podpisać na ile chcecie. Bezterminowo, na rok, dwa. Jak kto lubi. Niezależnie od tego na jaki okres się zobowiążecie, jednorazowa opłata aktywacyjna wyniesie Was tyle samo, 19 zł. No i jeśli już zdecydujecie się podpisać umowę do końca września, Lajt Mobile dorzuci Wam gratis Plan Lekcji.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *