Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Netia Mobile

Słyszeliście już o Netia Mobile i bonusie 100 GB na wakacje?

Netia przygotowała naprawdę konkurencyjną ofertę! Nazywa się Netia Mobile i dostępna jest w kilku wariantach –  SOLO, DUET, TRIO. Oznacza to, że można teraz zakupić w Netii kartę SIM dla samego siebie, taniej dla 2 osób i jeszcze taniej, dla 3. Co więcej, jeśli ktoś postanowi się zdecydować na jedną z tych usług Netii do września, otrzyma bonus 100 GB na każdą zakupioną kartę SIM!

Netia Mobile – trzy warianty

Pierwszy wariant, to możliwość wykupienia oferty Netia Mobile SOLO za 29,90 zł miesięcznie. Co otrzymujemy razem z kartą?

  • Połączenia na komórki i stacjonarne bez limitu,
  • SMSy i MMS-y bez limitu,
  • pakiet 10 GB.

Można też zdecydować się na uboższe SOLO za 19,90 zł. Ale wtedy mamy płatne SMS-y i MMS-y i tylko 4 GB. Dla przenoszących numer Netia przygotowała promocję, przez 6 miesięcy płacą 1 zł.

Drugi wariant, to Netia Mobile DUET za 39,90 zł miesięcznie. I mamy tu 2 karty SIM i na każdej:

  • połączenia na komórki i stacjonarne bez limitu,
  • SMS-y i MMS-y bez limitu,
  • pakiet 10 GB.

Przenosząc numer do oferty DUET, otrzymacie 3 miesiące za 1 zł. Jest też tańsza wersja za 29,90 zł. Jednak tutaj, dostaje się tylko po 4 GB internetu na kartę, MMS-y kosztują 50 gr./ szt., a bezpłatnych SMS-ów jest tylko po 100. No, ale na pewno jest taniej.

Netia Mobile - telefony

Ostatni wariant to Netia Mobile TRIO za 59,90 zł. W ramach tej oferty otrzymacie 3 karty SIM, a na każdej z nich:

  • połączenia na komórki i stacjonarne bez limitu,
  • SMS-y i MMS-y bez limitu,
  • pakiet 10 GB.

Znowu przenoszący numer przez pierwsze 3 miesiące płacą 1 zł. I tym razem jest też droższa wersja TRIO PLUS za 69,90 zł. W tej ofercie otrzymacie więcej internetu, bo przyznawany jest współdzielony pakiet 50 GB.

Netia Mobile – 100 GB w wakacyjnym bonusie

Oprócz już i tak niezłej oferty Netia dodaje, tym którzy z niej skorzystają wakacyjny bonus internetu, czyli po 100 GB miesięcznie na każdą zakupioną kartę SIM. Taka ilość GB za darmo naprawdę może ucieszyć!

A co Wy myślicie o wejściu przez Netię w obszar usług telefonii komórkowej? Odważylibyście się skorzystać z jej usług w tym zakresie? A może ktoś już korzysta?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *