Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

LG V40

LG V40 i pięć aparatów, czyli kto da więcej?

Wyścig na ilość aparatów w smartfonie trwa! Jesteśmy bardzo ciekawi do czego w tym zakresie dojdziemy… Może już niedługo będziemy kupować aparaty ze smartfonem zamiast smartfonów z aparatem? Do takich rozważań skłoniła nas informacja o tym, że LG V40 ma dostać już nie 4, ale 5 aparatów! Trzy mają się znaleźć na tyle, a dwa z przodu. W końcu czymś trzeba się wyróżnić od konkurencji, a skoro aparaty są teraz na topie, to czemu by nie iść w tę stronę…? To kto da więcej?

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

LG V40 – co jeszcze o nim wiemy?

LG V40 ThinQ ma być następnym flagowcem tej firmy, kolejnym po LG V35. Jego premiera zapowiadana jest jeszcze na ten rok. Urządzenie ma działać, jak na flagowca przystało, na procesorze Snapdragon 845. Podobnie jak LG G7 ThinQ ma mieć notcha, którego jednak można wyłączyć, jak ktoś bardzo nie lubi telefonów z grzywką. Ma mieć też przycisk do wywoływania Asystenta Google. Za jakość dźwięku odpowiedzialny będzie układ Quad DAC.

LG V40 a LG V35

Jednak głównym wyróżnikiem nowego smartfonu zdecydowanie ma być 5 aparatów. Spośród trzech tylnych, dwa mają mieć obiektywy, jakie zostały zastosowane w ostatnim flagowcu, obiektyw o standardowym kącie i szerokokątny. Jaki będzie trzeci, jeszcze nie wiadomo. Wiemy natomiast, że przedni aparat ma umożliwiać odblokowanie przy pomocy rozpoznania twarzy. Dziwne by było, gdyby przy tylu aparatach zabrakło możliwości rejestrowania obrazu 3D, ale nie ma jeszcze oficjalnej informacji, że taka będzie. Na wiele danych musimy jeszcze poczekać. Jednak z całą pewnością zastanawiające jest jaka będzie jakość zdjęć wykonywanych potrójnym aparatem. Czy doścignie albo prześcignie Huawei’a, albo spodziewanego Galaxy S10? Zobaczymy już niedługo.

A Waszym zdaniem, czy większa ilość kamerek w telefonie może decydować o sukcesie danego modelu? I czy dla Was samych jest to decydujący czynnik? A może jesteście zdania, że sama ilość aparatów nie musi się wcale znacząco przełożyć na lepszą jakość zdjęć?

Zobacz też: Najtańszy abonament rodzinny

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *