Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

zasięg w Orange

Na wakacje lepszy zasięg w Orange i więcej 4G

Zapewne i Wam zdarzyło się nieraz, wyjechać na wakacje i denerwować się słabym zasięgiem. I człowiek próbuje tańczyć po okolicy z tym telefonem, żeby sprawdzić maila, czy normalnie porozmawiać, a tu nic… Nawet SMS-y nie dochodzą. Żeby temu zapobiec specjalnie na okres wakacji Orange postawi 10 mobilnych stacji BTS w okolicach morza i gór. Dzięki temu zasięg w Orange, nie powinien już psuć Wam wyjazdu. Ale to jeszcze nie koniec dobrych wieści.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Lepszy zasięg w Orange i więcej 4G

Żebyście dokładnie poznali lokalizację stacji mobilnych BTS, Orange przedstawił ją na mapie.

Zestawienie

zasięg w Orange - mobilne stacje

Można więc teraz bez obaw o zrywanie połączeń albo bycie poza zasięgiem, wypoczywać na nadbałtyckiej plaży lub wspinać się po górach.

Zobacz też: Najtańszy abonament rodzinny

Kolejna ważna informacja dotyczy zasięgu 4G. Tam, gdzie zwykle jest najbardziej tłumnie, klienci Orange będą mogli korzystać z 4G na kolejnych częstotliwościach (dzięki agregacji pasma). Jak informuje operator, prawie 200 stacji zostało wyposażonych w dodatkowe 241 systemów, obsługujących 4G na częstotliwościach 800, 1800, 2100 i 2600 MHz. I poniżej znowu mapka.

zasięg w Orange - 4G

Brawo dla Orange, zwiększenie zasięgu i prędkości na wakacje, to naprawdę dobry pomysł. No chyba, że ktoś nie chce być w zasięgu… Ale wtedy można po prostu wyłączyć telefon 😉 A Wy gdzie się wybieracie na wakacje? Wolicie spędzić je w Polsce czy za granicą?:)

Zobacz też: Najtańszy abonament bez telefonu

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *