Mobilny Ranking » Na wakacje lepszy zasięg w Orange i więcej 4G
Wiadomości

Na wakacje lepszy zasięg w Orange i więcej 4G

zasięg w Orange

Zapewne i Wam zdarzyło się nieraz, wyjechać na wakacje i denerwować się słabym zasięgiem. I człowiek próbuje tańczyć po okolicy z tym telefonem, żeby sprawdzić maila, czy normalnie porozmawiać, a tu nic… Nawet SMS-y nie dochodzą. Żeby temu zapobiec specjalnie na okres wakacji Orange postawi 10 mobilnych stacji BTS w okolicach morza i gór. Dzięki temu zasięg w Orange, nie powinien już psuć Wam wyjazdu. Ale to jeszcze nie koniec dobrych wieści.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Lepszy zasięg w Orange i więcej 4G

Żebyście dokładnie poznali lokalizację stacji mobilnych BTS, Orange przedstawił ją na mapie.

Zestawienie

zasięg w Orange - mobilne stacje

Można więc teraz bez obaw o zrywanie połączeń albo bycie poza zasięgiem, wypoczywać na nadbałtyckiej plaży lub wspinać się po górach.

Kolejna ważna informacja dotyczy zasięgu 4G. Tam, gdzie zwykle jest najbardziej tłumnie, klienci Orange będą mogli korzystać z 4G na kolejnych częstotliwościach (dzięki agregacji pasma). Jak informuje operator, prawie 200 stacji zostało wyposażonych w dodatkowe 241 systemów, obsługujących 4G na częstotliwościach 800, 1800, 2100 i 2600 MHz. I poniżej znowu mapka.

zasięg w Orange - 4G

Brawo dla Orange, zwiększenie zasięgu i prędkości na wakacje, to naprawdę dobry pomysł. No chyba, że ktoś nie chce być w zasięgu… Ale wtedy można po prostu wyłączyć telefon 😉 A Wy gdzie się wybieracie na wakacje? Wolicie spędzić je w Polsce czy za granicą?:)

Na wakacje lepszy zasięg w Orange i więcej 4G
4.1 (82%) 10 votes

image_pdf