Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

ładowanie komórek

Ładowanie komórek na imprezach masowych? Orange rozwiązał ten problem!

Ładowanie komórek na masowych imprezach to wyzwanie zarówno dla ich użytkowników, jak i dla organizatorów imprez. A przecież używamy tych komórek, kręcimy filmy na koncertach, robimy fotki, wysyłamy wiadomości. No i trzeba się doładować… Orange znalazł już rozwiązanie problemu masowego ładowania komórek. Jakie?

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Ładowanie komórek na imprezach masowych według Orange

Orange Polska poinformował w swoim komunikacie prasowym o tym, że wdraża usługę IoT (Internetu Rzeczy), która umożliwia jednoczesne ładowanie nawet tysiąca telefonów komórkowych podczas masowych imprez. Do współpracy zaprosił startup Erly, wybrany w trakcie programu Orange FAB. Nowe rozwiązanie zostanie wkrótce przetestowane na jednym z największych  festiwali muzycznych w Polsce. W chwili obecnej Orange zaprasza do współpracy kolejne firmy i start-upy, zajmujące się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań z dziedziny Internetu Rzeczy (IoT).

Zestawienie

Operator jako pierwszy uruchomił technologię LTE-M i platformę Live Objects, i jako pierwszy masowo udostępnia komercyjne usługi API (Aplication Programming Interfaces). Jak widać Orange dąży do rozwoju. Wynikiem tego dążenia jest również zastosowanie nowego rozwiązania do ładowania komórek na masowych imprezach. Rozwiązanie to polega na utworzeniu specjalnej strefy, w której będzie można wypożyczać powerbanki z funkcją szybkiego ładowania. Obsłużą one wszystkie smartfony, niezależnie od tego jakie mają wejście (USB-C, micro-USB, Lighthning). Same powerbanki będą na bieżąco ładowane dzięki sieci stacji korzystających ze zwykłego gniazdka elektrycznego (230V).

ładowanie komórek Orange

Współpraca z Orange w celu rozwijania kolejnych innowacji

Orange zaprasza do współpracy mikro, małe i średnie firmy w celu testowania praktycznych zastosowań, jakie niesie rozwój Internetu Rzeczy oparty na technologii LTE-M. Przyjmowanie zgłoszeń trwa od 20 czerwca do 10 września. Do składania zgłoszeń zachęcane są przedsiębiorstwa, które realizują projekty z zakresu Smart city, Smart building, Smart home, Smart car, Smart Industry, Assets tracking, Smart Metering, Smart Health i wszelkie inne Smart-y. Uczestnicy będą mogli korzystać z pomocy ekspertów. Dostaną do dyspozycji także systemy, technologie i laboratoria Orange, mające wspierać tworzenie nowych rozwiązań. Wypracowane produkty będą poddawane testom i rozwijane przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń i platformy Orange Live Object IoT.

Ciekawe jakie będą owoce współpracy Orange z mniejszymi firmami…

Najtańszy abonament dla rodziny?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *