Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

krótka umowa na internet

Krótka umowa na internet w UPC? To coś dla studentów

Internet to dziś podstawa. Kto nie chce mieć internetu? Nie znam takich. Problemem jest jednak często długość trwania umowy. To kłopot zwłaszcza dla studentów, którzy często potrzebują go tylko na okres roku akademickiego. I z myślą zwłaszcza o tej grupie UPC przygotowało ciekawą propozycję. Jej mocną stroną jest właśnie krótka umowa na internet. Zobaczcie szczegóły!

Porównanie ofert

Krótka umowa na internet w UPC

Oferta UPC zawiera:

  • Internet światłowodowy do 150 Mb/s,
  • Modem Connect Box z WiFi.

Instalacja to jednorazowy koszt tylko 1 zł. Prędkość upload wynosi do 10 Mb/s i co najważniejsze, umowę zawieramy jedynie do 30.06.2019 roku. To termin ustalony z góry i niezależny od momentu podpisania kontraktu.

Zestawienie

Oprócz samego internetu, można też skorzystać z rekomendowanych dodatków takich, jak na przykład pakiet telewizyjny zawierający 29 podstawowych kanałów (w tym 3 HD). Można też dokupić pakiet HBO. Przez pierwszy miesiąc będzie bezpłatny, ale za każdy kolejny trzeba będzie dopłacić 30 zł.

Na tych samych warunkach można też podpisać umowę na internet w prędkości 300 Mb/s (za 59,99 zł/mies.) lub 500 Mb/s (za 79,99 zł/mies.).

Oczywiście oferta dostępna jest nie tylko dla studentów, więc jeśli Wam z innych powodów zależy na krótkiej umowie, to warto się zainteresować propozycją UPC.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *