Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

kolejne wersje Mi 8

Kolejne wersje Mi 8 od Xiaomi zadebiutują w Chinach

Xiaomi szleje i to nie tylko z cenami. Ledwie mija czwarty miesiąc od oficjalnego zaprezentowania Mi 8, a tu już za 2 dni pojawią się kolejne wersje Mi 8. Może nie byłoby to tak zaskakujące, gdyby nie fakt, że telefon już teraz dostępny jest w 3 wersjach: Mi 8, Mi 8 SE i Mi 8 EE. Co jeszcze chiński producent ma do zaproponowania?

Porównanie ofert

Kolejne wersje Mi 8

Jak wiemy Mi 8 SE jest tańszą wersją klasycznej ósemki, a Mi 8 EE droższą. 19 września obok nich pojawią się Xiaomi Mi 8 Youth i Xiaomi Mi 8 Fingerprint. Smartfony zostaną przedstawione w Chinach, w Chengdu i zapewne trafią właśnie na tamtejszy rynek. Nie jest jednak wykluczone, że później doczekamy się także globalnej premiery tych urządzeń.

Xiaomi Mi 8 Youth

Pierwszy z nowych modeli, jak sama nazwa wskazuje skierowano do młodzieży. To urządzenie dostanie ekran LCD o przekątnej 6.26 cala i proporcjach 19:9. Z tyłu znajdzie się podwójny aparat o matrycach 12 + 12 MP, a z przodu kamerka 24 MP. Sercem smartfonu będzie Snapdragon 710 (dokładnie tak, jak w Mi 8 SE). Jeśli chodzi o pamięć zapewne dostępne będą warianty:

  • 4 GB RAM + 32 GB,
  • 6 GB RAM + 64 GB,
  • 8 GB RAM + 128 GB.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Bateria smartfonu ma mieć pojemność 3250 mAh i funkcję szybkiego ładowani. Jeśli chodzi o system operacyjny, będzie to Android 8.1 Oreo. Najtańszą wersję wyceniono na 1999 juanów, czyli niecałe 1100 zł.

Tym, co wyróżnia model Mi 8 Youth od innych Xiaomi, jest gradientowa obudowa w kolorze Fantasy Blue. To pierwsza taka zastosowana przez producenta. Choć na rynku są już smartfony w różnych gradientach, to tamte są drogie w porównaniu z Xiaomi. Producent nie wyróżnił się jednak kolorem. Gradient jak ten z Huawei’a…

Mi 8 Youth

Xiaomi Mi 8 Fingerprint

Następna nowość to Mi 8 Fingerprint. Chociaż Mi 8 EE ma już zintegrowany z ekranem czytnik linii papilarnych, to jednak jest najdroższy z dostępnych smartfonów linii Mi 8. Tymczasem Fingerprint ma być zdecydowanie tańszy, ale także zaopatrzony w taki “bajer” 😉 Specyfikacja tego modelu ma być zbliżona do specyfikacji Mi 8 Youth.

Najlepsze oferty Internet Domowy

Jeśli chodzi o nowości, oba urządzenia pojawią się też w dokładnie takim kolorze Gold, jaki znamy z nowych iPhone’ów. Już lada moment poznamy wszystkie szczegóły nowych Xiaomi. Wtedy będzie można ocenić czy rzeczywiście warto było je wprowadzać na rynek…

mi 8 fingerprint

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *