Mobilny Ranking » Jak szybki jest iPhone Xs? AnTuTu przetestowało nowy procesor Apple
Smartfony

Jak szybki jest iPhone Xs? AnTuTu przetestowało nowy procesor Apple

jak szybki jest iPhone Xs

Nowe, drogie iPhone’y dostały od producenta nowy procesor. Z niecierpliwością czekaliśmy na pierwsze miarodajne testy, które pokażą czy zastosowanie a12 Bionic znacząco wpłynie na prędkość flagowych modeli. No i doczekaliśmy się. AnTuTu sprawdziło możliwości nowego procesora. No więc jak szybki jest iPhone Xs? Jak się mają wyniki testu tego urządzenia do wyników smartfonów z Androidem? Zobaczcie!

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Jak szybki jest iPhone Xs?

Zacznijmy od tego, że najnowszy procesor Apple wykonany jest w 7nm litografii. Przejście z 10 nm w a11 Bionic do 7 nm w a12 Bionic przełożyło się na zwiększenie wydajności układu, a także zmniejszenie poboru energii. Wyniki AnTuTu pokazują wyraźnie, że SoC nowych iPhone’ów zostawił Snapdragona 845 daleko w tyle. A12 Bionik osiągnął nowy rekord, do którego daleko nawet Xiaomi Black Shark, który od miesięcy króluje wśród urządzeń ze Snapdragonem. Okazuje się, że iPhone Xs w testach AnTuTu zebrał w sumie aż 363525 punktów. I tutaj zaznaczamy, że Black Shark nie przekracza 300000 pkt.

a12 bionic Antutu

Taki wynik robi wrażenie. Nowe iPhone’y są w stanie wykonać aż 5 bilionów działań w ciągu sekundy. Tymczasem te z a11 Bionic, wykonywały ich maksymalnie 600 miliardów. Różnicy nie da się nie zauważyć. Czy w takim razie nowe iPhone’y będą najszybszymi telefonami na rynku?

Zbliża się premiera Huawei Mate 20, w którym producent również zainstaluje nowy procesor – HiSilicon Kirin 980, który ma być szybszy i wydajniejszy niż Snapdragon 845. Ale czy to wystarczy, żeby przebił a12 Bionic? Szczerze mówiąc/pisząc, wydaje się to mało prawdopodobne… Tym niemniej jednak poczekamy zobaczymy. Jedno jest pewne. Producenci urządzeń z Androidem, będą dążyć do przyspieszania swoich urządzeń by nie zostać daleko w tyle, a dla nas to jak najbardziej na rękę.

W kwestii iPhone’a Xs rodzi się tylko pytanie, kto z nas przy zwykłym użytkowaniu faktycznie będzie w stanie dostrzec i docenić jego możliwości? A co za tym idzie, czy naprawdę warto będzie za nie zapłacić takie pieniądze? Co Wy o tym myślicie?

Jak szybki jest iPhone Xs? AnTuTu przetestowało nowy procesor Apple
4.2 (83.64%) 11 votes

728x90