Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

jak szybki jest iPhone Xs

Jak szybki jest iPhone Xs? AnTuTu przetestowało nowy procesor Apple

Nowe, drogie iPhone’y dostały od producenta nowy procesor. Z niecierpliwością czekaliśmy na pierwsze miarodajne testy, które pokażą czy zastosowanie a12 Bionic znacząco wpłynie na prędkość flagowych modeli. No i doczekaliśmy się. AnTuTu sprawdziło możliwości nowego procesora. No więc jak szybki jest iPhone Xs? Jak się mają wyniki testu tego urządzenia do wyników smartfonów z Androidem? Zobaczcie!

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Jak szybki jest iPhone Xs?

Zacznijmy od tego, że najnowszy procesor Apple wykonany jest w 7nm litografii. Przejście z 10 nm w a11 Bionic do 7 nm w a12 Bionic przełożyło się na zwiększenie wydajności układu, a także zmniejszenie poboru energii. Wyniki AnTuTu pokazują wyraźnie, że SoC nowych iPhone’ów zostawił Snapdragona 845 daleko w tyle. A12 Bionik osiągnął nowy rekord, do którego daleko nawet Xiaomi Black Shark, który od miesięcy króluje wśród urządzeń ze Snapdragonem. Okazuje się, że iPhone Xs w testach AnTuTu zebrał w sumie aż 363525 punktów. I tutaj zaznaczamy, że Black Shark nie przekracza 300000 pkt.

a12 bionic Antutu

Taki wynik robi wrażenie. Nowe iPhone’y są w stanie wykonać aż 5 bilionów działań w ciągu sekundy. Tymczasem te z a11 Bionic, wykonywały ich maksymalnie 600 miliardów. Różnicy nie da się nie zauważyć. Czy w takim razie nowe iPhone’y będą najszybszymi telefonami na rynku?

Zbliża się premiera Huawei Mate 20, w którym producent również zainstaluje nowy procesor – HiSilicon Kirin 980, który ma być szybszy i wydajniejszy niż Snapdragon 845. Ale czy to wystarczy, żeby przebił a12 Bionic? Szczerze mówiąc/pisząc, wydaje się to mało prawdopodobne… Tym niemniej jednak poczekamy zobaczymy. Jedno jest pewne. Producenci urządzeń z Androidem, będą dążyć do przyspieszania swoich urządzeń by nie zostać daleko w tyle, a dla nas to jak najbardziej na rękę.

W kwestii iPhone’a Xs rodzi się tylko pytanie, kto z nas przy zwykłym użytkowaniu faktycznie będzie w stanie dostrzec i docenić jego możliwości? A co za tym idzie, czy naprawdę warto będzie za nie zapłacić takie pieniądze? Co Wy o tym myślicie?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *