Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Internet domowy NET BOX

Internet Domowy NET BOX w Play teraz z rabatem

Nie tak dawno pisaliśmy Wam o ofercie na Internet Domowy NET BOX, dostępny w Play. Być może ktoś z Was miał już okazję sprawdzić tę ofertę? A może dopiero zastanawiacie się czy z niej skorzystać? Zwłaszcza tę drugą grupę (i tych, którzy chcą przedłużyć umowę) może zainteresować informacja o nowej promocji operatora, dzięki której zapłacicie za tę NET BOXa mniej. Do wybrania macie dwa warianty zniżek.

Internet Domowy NET BOX – 2 warianty promocji

Na czym polega promocja? Podpisując lub przedłużając umowę będziecie mogli skorzystać z 3 miesięcy za 0 zł. Zniżka ta dotyczy również oferty Play Internet Bez Limitu GB. Drugi wariant to po prostu co miesięczny rabat 10 zł na abonament.

Internet domowy NET BOX - ceny

Co się bardziej opłaca? Rezygnacja z pierwszych 3 abonamentowych opłat to oszczędność: 209,97 zł. Jeśli natomiast zdecydujemy się na płacenie co miesiąc 10 zł mniej, oszczędzimy w sumie 240 zł. Widać więc, że drugi wariant promocji, ostatecznie kalkuluje się bardziej.

Jeśli interesuje Was jak wypada Play w kwestii prędkości dostarczanego internetu, zachęcamy do spojrzenia na czerwcowy ranking SpeedTestu.

Zachęcamy osoby, które korzystają z oferty NET BOX do napisania czy są z niej zadowolone? Jak oceniacie prędkość i zasięg? Dajcie znać w komentarzach!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *