Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Huawei Band A2

Od 13 września Huawei Band A2 w Biedronce za 99 zł!

Polujecie na jakiegoś fajnego Samrt Band’a? Od 13 września w Biedronce będziecie mogli dostać Huawei Band A2 za jedyne 99 zł. To inteligentna opaska o całkiem przyzwoitych parametrach. Zobaczcie czy warto się skusić!

Sprawdź też operatorzy komórkowi w Polsce i najlepszy internet domowy.

Huawei Band A2 – co my tu mamy?

Huawei Band A2 został wyposażony w ekran OLED o przekątnej 0,96 cala. Opaska jest wodoodporna, a akumulator pozwala jej na pracę do 20 dni i to po zaledwie dwugodzinnym ładowania. Oprócz tego Huawei zmierzy Wam tętno w czasie rzeczywistym, co bardzo się przyda podczas treningów. W nocy opaska będzie oceniać jakość Waszego snu. A kiedy przyjdzie czas na pobudkę, zasygnalizuje to delikatnie wibrując. Jeśli w ciągu dnia zbyt dużo czasu będziecie siedzieć przy biurku, również zostaniecie ostrzeżeni przez Huawei’a.

Porównanie ofert

Opaska posiada oczywiście możliwość komunikacji z telefonem (zarówno z iOS-em, jak i z Androidem od wersji 4.4) przez Bluetooth 4.2.

Czy Waszym zdaniem ta opaska Huawei’a będzie dobrą konkurencją dla Xiaomi Mi Band 3, która w tej chwili dostępna jest za 149 zł?

Zobacz porównanie na najlepszy abonament rodzinny i abonament bez telefonu.

Huawei Band A2 – funkcje

  • Pomiar tętna,
  • monitoring aktywności fizycznej i jakości snu,
  • obsługa powiadomień ze smartfona,
  • współpracuje z darmowymi aplikacjami Huawei umożliwiającymi zaawansowaną kontrolę aktywności fizycznej, treningów i zdrowia.

To kto z Was się skusi…? Pamiętajcie, że promocja trwa od 13 do 26 września lub wyczerpania zapasów.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *