Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

HTC U12 Life

HTC U12 Life, średniak który wyróżnia się z tłumu głównie plecami…

Właśnie poznaliśmy nowego średniaka firmy HTC. Sporo szumu narobił flagowy model tego producenta, więc z ciekawością podeszliśmy do modelu, który został stworzony z myślą o średniej półce. Co można powiedzieć o HTC U12 Life, bo tak się właśnie nazywa? Nie da się ukryć, że przyciąga wzrok. Zwłaszcza tył ma tę siłę przyciągania. Co innego specyfikacja…

Porównanie ofert

HTC U12 Life w oryginalnej obudowie

Tym, na co zwracamy uwagę w pierwszej kolejności zawsze jest wygląd. Dotyczy to także przedmiotów i nie inaczej jest ze smartfonami. Producenci doskonale o tym wiedzą, więc próbują nadawać nowe kolory swoim urządzeniom, fundować im obudowy z nowych tworzyw. Ale zdaje się, że w tym zakresie zrobiono już tak dużo, że trudno o coś, co naprawdę przykułoby uwagę, zaparło dech w piersiach. A jednak HTC znalazł na to sposób. Choć generalnie jeśli chodzi o układ elementów takich, jak aparat i czytnik linii papilarnych mamy tu raczej kopiuj wklej z innych smartfonów, to jednak dodał coś od siebie. Co to takiego?

Zafundował mniej więcej dwom trzecim tylnej części obudowy drobne nacięcia, które naprawdę robią robotę. Poza tym, że po prostu wyróżniają smartfon od całej reszty, sprawiają też, że lepiej trzyma się go w ręce. Do tego prążkowana część obudowy nie przyjmuje tak zabrudzeń, jak gładka.

htc u12 life foto

Nowy design cieszy oko, ale jeśli chodzi o specyfikację, to jest już trochę mniej ciekawie… Nie chodzi o to, że jest jakaś słaba. Po prostu w kontekście takiej konkurencji jak np. Poco F1, nie ma do zaoferowania nic szczególnego… Sami zresztą zobaczcie.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

HTC U12 Life z nieoryginalną specyfikacją

Nowy model HTC U12 Life ma w zasadzie to samo, co inne średniaki, czyli przyzwoity procesor i przyzwoite aparaty. Konkretne dane wypunktowujemy, żebyście mogli szybko rzucić na nie okiem:

HTC U12 Life – specyfikacja:

  • Ekran: 6 cali, IPS LCD
  • Procesor: Snapdragon 636 8-rdzeniowy: 8 x Kyro 260, 1,8 GHz
  • Układ graficzny: Adreno 509
  • Pamięć: 4 GB RAM i 64 GB pamięci na dane
  • Aparat główny: 16 MP, f/2.0, dioda doświetlająca, detekcja fazy + 5 MP, detekcja głębi
  • Aparat przedni: 13 MP, f/2.0, dioda doświetlająca
  • Dual SIM,
  • NFC,
  • Czytnik linii papilarnych,
  • Bateria: 3600 mAh

Wszystko to wygląda całkiem w porządku, ale jeśli dodamy, że cena HTC U12 Life to 1499 zł, to niestety okazuje się, że to nieco za mało. W tej samej cenie można dostać wspomnianego Poco F1 ze Snapdragonem 845 czy Honor Play. Trzeba więc przyznać, że sama oryginalna obudowa może nie wystarczyć, żeby przebić się przez taką konkurencję i zaistnieć na rynku. No, ale zobaczymy ile zdziałają ładne plecy…

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *