Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

GB za gole

Dodatkowe GB za gole w Orange i T-Mobile!

Mundial trwa, a razem z nim promocje! Dziś Polska rozegra mecz z Senegalem. I właśnie to spotkanie otworzy Wam drogę do dodatkowych GB za gole zarówno w Orange, jak i w T-Mobile na kartę. Promocja obowiązuje po każdym polskim meczu. Zobaczcie kto, co daje i jak zgarnąć darmowe GB.

GB za gole w Orange

Zaczynamy od pomarańczowego operatora. Jak działa promocja? Po meczu polskiej drużyny, trzeba wysłać SMS pod numer 233 (SMS płatny zgodnie z cennikiem planu taryfowego). W treści należy wpisać hasło, które będzie podane na fanpage’u Orange Polska na Facebooku. Hasło i wysokość doładowania będą się zmieniać, więc musicie obserwować fanpage. Dodatkowe GB za gole otrzymacie po meczach polskiej drużyny. Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi, jak i korzystający z ofert na kartę. Ciekawe ile będzie tych dodatkowych GB…?

GB za gole Orange

GB za gole w T-Mobile na kartę

U różowego operatora promocja została skierowana tylko do użytkowników ofert na kartę. W ramach promocji możecie dostać tyle dodatkowych GB, ile bramek strzeli polska drużyna. Ważność dodatkowej paczki trwać będzie 7 dni i będzie rozliczana przed innymi aktywnymi pakietami. Żeby skorzystać z promocji trzeba wysłać bezpłatny SMS o treści GOL lub BRAMKA na numer 80402. Oferta jest skierowana również do użytkowników Internet na kartę, a szczegóły znajdziecie na stronie: www.t-mobile.pl/pl/gigazagol.

GB za gole T-Mobile

Jak widać, w T-Mobile sposób zdobycia GB jest nieco prostszy i nie potrzeba śledzić fanpage’a operatora.

Promocję związaną z internetem znajdziecie także w Play, ale nieco na innych zasadach. Fioletowy operator zakłada, że z tymi golami to różnie może być, więc oferuje nieco inną promocję. Przeczytacie o niej w oddzielnym artykule. A Waszym zdaniem, ile goli padnie w dzisiejszym meczu?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *