Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

T-Mobile na kartę

Nowe oferty w T-Mobile na kartę, na Mistrzostwa świata

Już jutro znajdziecie dwie nowe oferty w T-Mobile na kartę. “Pełen zestaw usług, prosty system rozliczeń i hitowy Supernet Video to ich główne atrybuty, które czynią z nich propozycje nie do odrzucenia” – informuje operator. Zobaczmy więc szczegóły!

Nowe oferty w T-Mobile na kartę, na Mistrzostwa świata

Pierwsza ważna wiadomość: w nowych ofertach znajdzie się usługa Supernet Video. I to bardzo dobra wiadomość zwłaszcza dla tych, którzy zamierzają śledzić każdą sekundę meczy bez obawy, że wyczerpią swój pakiet. Supernet Video pozwala oglądać treści video z wielu najpopularniejszych serwisów streamingowych bez konsumowania dostępnej paczki danych. A skąd taki pomysł? Zobaczcie jak komentują go przedstawiciele T-Mobile.

„Chcemy zwrócić na siebie uwagę klientów, nie pseudo-promocjami, lecz dostarczaniem takich rozwiązań, które przedstawiają realną wartość i – jak w tym przypadku – zdejmują limity i ograniczenia. Po prostu niwelują problem. Wśród przychodzących do naszej sieci coraz więcej jest klientów młodych, tylko w ostatnich miesiącach aż o 15% wzrósł ich udział w całej grupie. Nie ma co powtarzać, jak ważny jest dla nich kontent, a zwłaszcza video, oglądane przede wszystkim na smartfonach”

– mówi Piotr Bubak odpowiedzialny w T‑Mobile za marketing dla rynku prywatnego.

„Chcemy przyciągać coraz więcej młodych użytkowników, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć nowe profile ofertowe w T‑Mobile na kartę: przystępne cenowo, proste ale kompleksowo odpowiadające na potrzeby. Żeby każdy mógł bez wątpliwości rozpocząć swoją przygodę z najlepszą siecią”

– dodaje Bubak.

T-Mobile na kartę (1)

Nowe oferty w T-Mobile na kartę – szczegóły

To teraz do konkretów, oto jak będą wyglądać 2 nowe oferty:

  • 5 zł / 5 dni z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich, SMS-ami, MMS-ami, Supernetem Video DVD i 1 GB danych
  • 30 zł / 30 dni z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich, SMS-ami, MMS-ami, Supernetem Video DVD i 10 GB danych

Konto w obu ofertach jest ważne przez rok.

Od jutra razem z nowymi ofertami pojawi się też nowy starter za 5 zł z pierwszą z nich – 5 zł/ 5 dni.

oferty na kartę w T-Mobilie starter

Co ważne, Supernet Video działa wszędzie, więc mecze będziecie mogli oglądać w każdym miejscu. Będziecie na bieżąco, dzięki streamingowi na żywo na TVP Sport – jednemu z serwisów dostępnych w ofercie Supernet Video. Z kolei w przerwie pomiędzy meczami na TVP Sport i TVP Stream można się oddać prawdziwie nielimitowanemu binge watchingowi na jednej z popularnych platform takich, jak: Netflix, Showmax, Player, Chilli Cinema czy VOD.pl, lub obejrzeć nowe materiały od ulubionych twórców na YouTube czy VEVO.

T-Mobile na kartę Supernet Video

I co myślicie o tych ofertach?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *