Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

flagowiec Redmi Pro 2

Flagowiec Redmi Pro 2 ze Snapdragonem 855?

Niedawno pisaliśmy sporo o hicie marki Redmi, czyli o nowym Redmi Note 7. Smartfon spotkał się z ciepłym przyjęciem i rozszedł się jak świeże bułeczki. Teraz jednak dowiedzieliśmy się, że odkąd Redmi zostało wydzielone jako zupełnie odrębna marka Xiaomi, to również ona będzie produkować flagowce. Z przecieków wynika, że nowy flagowiec Redmi dostanie Snapdragona 855 i wysuwaną kamerkę do selfie. Chyba przyznacie, że zapowiada się interesująco?

Zobacz też gdzie znajdziesz najtańszy abonament.

Flagowiec Redmi Pro 2

Jeśli informacje z przecieków i zdjęć okażą się prawdziwe, to możemy dostać bardzo dobry smartfon. Dzięki wysuwanej kamerce w ekranie nie ma otworów, a ramki wokół wyświetlacza są naprawdę minimalne. Mówimy więc o sporej powierzchni użytkowej.

redmi pro 2 przecieki

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami na temat Redmi Pro 2, urządzenia ma mieć potrójny aparat, którego kamerka główna będzie mieć rozdzielczość 48 MP. Do tej pory nie mieliśmy jeszcze smartfonu Redmi z potrójnym aparatem, więc byłaby to prawdziwa nowość. Kolejną nowością marki będzie czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran. Te rewelacje nie są jeszcze pewne. Czekamy więc, żeby sprawdzić ile z tych krążących wieści okaże się prawdą. My z pewnością chętnie zobaczylibyśmy takie urządzenie. Ciekawe też ile miałoby kosztować taki flagowiec Redmi? A co Wy o tym myślicie?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *