Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

facebook watch

Facebook Watch nadchodzi…

Już od roku Facebook Watch funkcjonuje w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory mogliśmy o nim co najwyżej poczytać lub usłyszeć. Sytuacja ma się jednak zmienić, ponieważ Mark Zuckreberg i reszta zdecydowali się udostępnić go także w innych częściach świata. Trudno się dziwić, skoro na terytorium USA został ciepło przyjęty i zebrał przeszło 50 mln odbiorców. Zacznijmy jednak od tego czym w ogóle jest nowa platforma Facebook’a i skąd jej popularność.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Facebook Watch, czyli społecznościowe oglądanie

Sama platforma umożliwia oglądanie filmów o naprawdę szerokiej tematyce. Co jest zaletą Facebook Watch? Dobiera treści pod kątem naszych zainteresowań, daje możliwość zaznaczenia filmów do późniejszego obejrzenia, a także wchodzenia w interakcje z innymi oglądającymi oraz twórcami. Czy nie kojarzy Wam się to z YouTube? No właśnie…

Najciekawsze oferty sieci komórkowych

Facebook Watch różni się od YouTube tym, że nadal jest przede wszystkim częścią platformy społecznościowej i to właśnie ta ogromna społeczność ma być największym atutem platformy. Jej celem jest nie tylko udostępnianie różnych filmów video, ale także angażowanie w nie widzów. W planie jest uruchomienie takich funkcji jak Watch Parties i Premiery. Czy ten społecznościowy aspekt wyróżniający platformę wystarczy? Chyba przyznacie, że to mogłoby być za mało. Co w takim razie ma jeszcze do zaoferowania Facebook Watch?

facebook watch social

W poszukiwanie bardziej interaktywnego formatu…

Kolejną nowością ma być bardziej interaktywny format video. Poszukiwania najodpowiedniejszego nie ustają. Jak w rzeczywistości będzie wyglądał? Sami jesteśmy ciekawi… Pomysł jest interesujący, więc chętnie zobaczylibyśmy jak się rozwinie.

Internet do domu – najtańsze oferty

Czy nowa platforma będzie się cieszyć popularnością także poza Stanami? Czy uda jej się podebrać najbardziej znanych YouTuberów? Przyszłość pokaże. A co Wy myślicie o pomyśle Facebooka na taki kierunek działania? Czy sami zamienilibyście YouTube na Facebook Watch? I co przekonałoby Was, żeby to zrobić?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *