Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Aplikacja Facebook pokaże Ci, ile czasu na niego tracisz 2

Aplikacja Facebook pokaże Ci, ile czasu na niego tracisz

Aplikacja Facebook pokaże Ci, ile czasu na niego tracisz

Aplikacja Facebook, jak i jej webowa wersja niedługo dadzą nam możliwość sprawdzania ile czasu poświęcamy na przeglądanie naszego nieskończonego Walla.

iPhone’a X z rzędem temu, kto znajdzie coś, co bardziej pożera nam czas niż Facebook. Niebieski portal społecznościowy (będący jednocześnie jedną z największych firm na świecie) zdołał przekonać do siebie niemal 2 miliardy ludzi. Kiedyś można było żartować, że jak w pokoju siedzi 6 osób, to statystycznie jedna musi być z Chin. Teraz zawsze przynajmniej 2 na 7 osób w takim pokoju będzie na Facebooku. Ale nie tylko ilość się liczy. Niemal każdy, kto korzysta z Facebooka, poświęca na niego mnóóóstwo czasu. I nawet wszystkie kłopoty, jakie firma Zuckberga miała w ostatnich miesiącach, związane z ochroną danych i prywatnością użytkowników fejsa, nie wpłynęły negatywnie na jego popularność.

Oczywiście FB pracuje nad tym, aby serwis był jak najbardziej “ludzki” (i żeby nikt nie zwracał uwagi na to, że jest to najludniejsza na świecie platforma reklamowa, przynosząca niewyobrażalne zyski). Stad też pomysł na to, aby aplikacja Facebook zaczęła mierzyć i informować nas o tym, ile czasu dziennie spędzamy na FAcebooku. Opcja ta nawet już jest w kodzie, jednak aplikacja Facebook póki co nie ma jej aktywnej.

aplikacja Facebook

Ale serwis już potwierdził portalowi TechCrunch, że pracuje nad czymś, co nazywa się “Twój czas na Facebooku” – ma on pokazywać przeróżne statystyki, dotyczące naszej aktywności na portalu, jak np. średni czas na FB w ciągu dnia lub w ciagu tygodnia.

To nie wszystko, aplikacja Facebook ma do tego dać dam opcję ustawiania przypomnień, które powiadomią nas, kiedy przekroczymy wyznaczony przez nas limit czasowy na przeglądanie memów na Facebooku. Opcja ta z pewnością trafi zarówno na Androida, jak i na iOS, ale nie wiadomo czy w tym samym czasie.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

A skoro jesteśmy już przy Androidzie i iOS, zarówno Apple jak i Google w najbliższych miesiącach wprowadzą do swoich mobilnych systemów operacyjnych podobne rozwiazania – bez problemu bedziemy mogli sprawdzić, jak często sprawdzamy telefon w ciągu dnia, z jakich aplikacji najczęściej korzystamy oraz będziemy mogli ustawić limity na korzystanie z wybranych aplikacji.

Najwyraźniej technologiczni giganci zdali sobie sprawę, że ich produkty i usługi są zbyt uzależniające.

 

Pobierz Facebook na Androida:

Facebook
Facebook
Developer: Unknown
Price: Free

 

Pobierz Facebook na iOS:

‎Facebook
‎Facebook
Price: Gratis+

 

Zobacz też: Najtańszy abonament rodzinny

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *