Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Bonus za doładowania w Lajt Mobile

Deszcz promocji w Lajt Mobile!

Pośród majówkowych promocji z pewnością znajdzie się miejsce na kolejne, tym razem w Lajt Mobile. Operator ogłosił 3 promocje. W ramach pierwszej za każdą aktywację płacimy tylko 1 zł – już o tym pisaliśmy, w ramach drugiej, możemy kupując jeden starter, drugi dostać za darmo. Trzecia natomiast to bonusy za doładowanie konta online.

Drugi starter gratis w Lajt Mobile

Jeśli do 6 maja zakupicie jakikolwiek starter Lajt Mobile, dostaniecie drugi gratis. Na obydwu będzie kwota 9 zł – na miły początek. A jeśli zarejestrujecie starter, dostaniecie dodatkowy bonus – 50 % wartości pierwszego doładowania. Jego maksymalna wysokość to 100 zł. Co więcej trafi on na konto główne, dzięki czemu będzie można go wykorzystać na wszystkie usługi.

Bonus za doładowania w Lajt Mobile

Kolejna promocja to bonus za doładowania konta za pośrednictwem strony operatora. Bonus wyniesie 25 % (szkoda, że nie 50 %) wartości doładowania i trafi na konto główne. Znajdzie się tam w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych i będzie go można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi. Co istotne, chociaż można robić doładowania korzystając z karty Plusa, to jednak one nie są objęte promocją. Tak samo jak poprzednia, ta promocja również trwa do 6 maja.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *