Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

był rebtel

Był Rebtel i nie ma Rebtela…

Był Rebtel i nie ma Rebtela. Od uruchomienia nowej, rewolucyjnej telefonii do decyzji o wycofaniu jej z Polski minęło zaledwie pół roku. Kolejny operator nie zdołał się utrzymać na naszym rynku. Przypomnijmy, że początkowo z jego usług mogli skorzystać tylko mieszkańcy Wrocławia. Potem oferta została rozszerzona na cały kraj. Najwyraźniej jednak nie zdobyła takiego uznania, jakiego oczekiwali właściciele…

Gdzie najtaniej

Był Rebtel…

Operator na swojej stronie zamieścił informację, o treści:

“Rebtel Poland zamyka swoją działalność w Polsce. Nie przyjmujemy nowych zgłoszeń. Wszyscy nasi użytkownicy zostali poinformowani o zaistniałej sytuacji mailowo”.

Usługi przestaną być świadczone dotychczasowym klientom w dniu 3 stycznia 2019 r. W mailach wysłanych do użytkowników firma wyjaśniła, że zamknięcie działalności w Polsce jest spowodowane decyzją o koncentracji biznesu na innej formie działalności. Rebtel zamierza uruchomić usługi finansowe w USA.

Najlepszy Abonament bez smartfona

Niezależnie od przyczyn, klienci firmy zmuszeni są przenieść swój numer do innego operatora. Inaczej ich numer po prostu przepadnie. Oznacza to w praktyce, że już teraz powinni rozpocząć procedurę migracji. Pocieszające jest to, że operator obiecał zwrócić niewykorzystane środki wszystkim swoim klientom. Dostaną je przed końcem lutego 2019 r.

rebtel kończy działalność

Nie tak dawno Folx zakończył działalność, choć jego oferta wydawała się naprawdę atrakcyjna. Teraz Rebtel zwija podwoje mimo, że też miał bardzo ciekawą ofertę. Tych operatorów łączyła próba wejścia na rynek z czymś jeszcze nieznanym na naszym podwórku, a na pewno niepopularnym. Czy zawiódł marketing? Brak zaufania do nowości? A może rynek jest już przesycony? Jak myślicie, co powoduje, że nawet operatorzy, którzy mają naprawdę korzystne oferty nie są w stanie się utrzymać się z nimi na rynku?

Ranking ofert na internet domowy

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *