Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

mpay i mastercard

Jeszcze więcej biletów za 1 zł od mPay i MasterCard

Na początku października mPay i MasterCard wprowadziły promocję, w ramach której dzięki aplikacji mPay mogliśmy kupować różne bilety za jedną złotówkę, niezależnie od ich typu. Akcja obowiązywała we wszystkich miastach, w których mPay udostępnia płatności za bilety miejskie. A warunkiem udziału w promocji było posiadanie karty zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.

Aplikacja na Androida:

mPay mobile Zahlungen
mPay mobile Zahlungen
Developer: Unknown
Price: To be announced

 

Najwyraźniej akcja się udała, ponieważ zaledwie po czterech tygodniach od jej rozpoczęcia  mPay i MasterCard postanowiły dorzucić kolejne 100 tysięcy biletów za złotówkę. Największą popularnością bilety za złotówkę cieszyły się w dużych miastach, jak Warszawa, Kraków czy Łódź – czyli tam, gdzie korzystanie z komunikacji miejskiej jest dla wszystkich codziennością.

Zobacz też: Najlepszy abonament bez telefonu

 mPay i MasterCard promują mobilny styl życia

mPay i MasterCard zachęcają do korzystania z bezgotówkowych rozwiązań płatniczych, które w Polsce i tak są wyjątkowo popularne. Taka aplikacja jak mPay pozwala – poza oszczędnością w ramach takich akcji promocyjnych – na zapomnienie o konieczności szukania otwartego kiosku, przy którym akurat jakaś klientka nie prowadzi rozmowy życia z pracownikiem tego przybytku lub braku konieczności wyliczania dokładnej kwoty przy zakupie biletu u kierowcy. Przez to pierwsze sam nie raz już spóźniłem się na autobus.

Zobacz też: Abonament dla rodzin – ranking

Z tańszych przejazdów można korzystać wielokrotnie we wszystkich miastach, w których mPay udostępnia płatności za bilety komunikacji miejskiej. Promocja będzie trwała do wyczerpania dodatkowej puli 100 tys. biletów, nie dłużej jednak niż do końca roku. Pełny regulamin promocji jest dostępny na stronie www.mpay.pl.

Aplikacja na iOS:

‎mPay - mobile payments
‎mPay - mobile payments
Developer: mPay S.A.
Price: Gratis

 

Zobacz też: Ranking Sieci Komórkowych

Comments

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *