Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

mPay aplikacja

100 tysięcy biletów za złotówkę w mPay

Należę do (nie)szczęśników, którzy codziennie korzystają z komunikacji miejskiej. Z tego też względu korzystam z różnych aplikacji – jak mPay czy zbiletem, które pozwalają mi na kupowanie i przetrzymywanie wirtualnych biletów na smartfonie. Wychodzi taniej i nie muszę pamiętać o kasowaniu biletu.

Zobacz też: Gdzie najtańszy abonament rodzinny?

mPay aplikacja

I właśnie ruszyła kolejna odsłona akcji skierowanej do ludzi takich jak ja (jak i zapewne wielu z Was). Jest to wspólna promocja mPay i Mastercard, dzięki której będziemy mogli w najbliższym czasie taniej podróżować autobusami miejskimi. Promocja nazywa się “Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay”. Obejmuje ona swoim zasięgiem kilkadziesiąt miast na terenie całego kraju. Należą do nich między innymi Warszawa, Rzeszów, Poznań, Łódź, czy Kraków. I od początku października we wszystkich tych miastach pasażerowie mogą korzystać (wielokrotnie) z jednozłotówkowych przejazdów. W tym celu należy posiadać kartę płatniczą zarejestrowaną w cyfrowym portfelu Masterpass. W aplikacji znajdziemy go pod nazwą mPay Wallet. Niestety w ramach promocji nie kupimy biletu miesięcznego, ale “zaledwie” bilety w cenach od 1,10 do 5 złotych. Akcja dotyczy zarówno biletów jednorazowych i czasowych do 90 minut.

Zobacz też: Abonamenty bez telefonu? Ranking

Warto dodać, że w promocji mogą korzystać nie tylko posiadacze kard Mastercard. Wystarczy zarejestrować naszą kartę tutaj. Aplikacja, w której dostępna jest ta promocja jest darmowa i dostępna zarówno dla Androida, jak i dla iOS. Promocja będzie trwać do końca roku lub do wyczerpania zapasu 100 tysięcy biletów.

mPay dla Androida
mPay mobile Zahlungen
mPay mobile Zahlungen
Developer: Unknown
Price: To be announced

 

Wersja dla iOS
‎mPay - mobile payments
‎mPay - mobile payments
Developer: mPay S.A.
Price: Gratis

 

Zobacz też: Najlepsze taryfy sieci komórkowych

Comments

  • ewer

    W sumie spoko, ale i tak juz zdazylem kupic bielt miesieczny, a znajac Polakow, to do listopada pewnie juz wszystkie beda wykorzystane.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *