Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

AutoMapa w T-mobile za darmo na majówkę

AutoMapa w T-mobile za darmo na majówkę

Pogoda na majówkę zapowiada się bardzo dobrze. Termometry niemal w całym kraju powinny pokazywać więcej niż 20 °C. Pewnie wiele z Was planuje wyjazd, czy to do rodziny, czy to na łono natury lub nawet i za granicę – w końcu w najlepszym przypadku czeka nas 9 dni wolnego! Z tej okazji dostępna będzie AutoMapa w T-mobile za darmo przez pierwszy miesiąc użytkowania.

AutoMapa w T-mobile za darmo na majówkę

AutoMapa we współpracy z T-mobile przygotowuje ofertę, w której użytkownicy aktywujący abonament AutoMapa w T-Mobile otrzymają bezpłatny, 30-dniowy dostęp do najpopularniejszej polskiej nawigacji. W najnowszej wersji AutoMapy mamy między innymi nowy interfejs, możliowść wymiany ostrzeżeń o radarach czy patrolach oraz głosową obsługę wyszukiwania adresów. Korzystając z informacji z AutoMapy, będziemy mogli z większym komfortem podróżować podczas majówki.

>>>Sprawdź ranking sieci komórkowych<<<

Jak mówi Rafał Mikołajczak, prezes zarządu AutoMapy: „-Sprawdzona nawigacja to dziś niezbędny element nie tylko przy okazji wakacyjnych wyjazdów, ale również podczas codziennych dojazdów w znanej okolicy. Podaje optymalną trasę uwzględniającą aktualne natężenie ruchu i inne utrudnienia, a w momencie wyjazdu znamy precyzyjnie czas, kiedy będziemy na miejscu. Planowanie z użyciem nawigacji pozwoli uniknąć takich zatorów, jakie miały miejsce podczas ubiegłorocznych powrotów z majówki, gdzie korki wjazdowe w miastach sięgały nawet trzech godzin.

AutoMapa w T-mobile za darmo może zostać aktywowana pod tym adresem: kup.automapa.pl/t-mobile. Poniżej możecie też pobrać AutoMapę na telefon i przez 7 dni testować jej możliwości za darmo.

Pobierz AutoMapa na telefon

Nawigacja Planer tras AutoMapa
Nawigacja Planer tras AutoMapa
Developer: Unknown
Price: Free

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *