Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Aplikacja 2nr – dodatkowy numer telefonu za darmo?

Nie każdego to dotyczy, ale bywają takie sytuacje, że musimy gdzieś podać nasz numer telefonu w celu np. rejestracji na jakiejś stronie internetowej lub kiedy chcemy sprzedać to na jakiejś stronie z ogłoszeniami pokroju olx.pl. Jednak często będzie się to wiązało z tym, że nasz numer zostanie dodany do bazy danych, która później zostanie odsprzedana firmie, która zacznie pod te numery wydzwaniać ze swoimi “wspaniałymi i przygotowanymi specjalnie dla nas” ofertami. W takich przypadkach właśnie może przydać się aplikacja 2nr.

Zobacz też: Najtańszy Abonament bez telefonu?

2nr to działająca od niedawna apka, która w prosty i szybki sposób pozwoli nam na uzyskanie nawet 3 różnych numerów telefonów. Aby z niej korzystać, musimy mieć jedynie połączenie z internetem. Co ciekawe, z tych numerów możemy korzystać także za granicą. Obecnie w tej aplikacji możemy jedynie odbierać połączenia telefoniczne oraz SMS-y, a także odsłuchiwać wiadomości zostawione na poczcie głosowej. W przyszłości jednak będziemy też mogli sami dzwonić i SMS-ować. Numery telefonów, jakie otrzymamy w aplikacji aktywne są przez 7 dni, po czym wygasają. Chyba że w tym czasie ktoś skontaktuje się z nami na dany numer – wtedy okres ważności tego numer resetuje się do kolejnych siedmiu dni.

Pobierz aplikację 2nr tutaj:

2nr - Drugi Numer
2nr - Drugi Numer
Developer: Unknown
Price: Free

 

Warto w tym miejscu dodać, że korzystając z tej aplikacji nie musimy się martwić o naszego operatora komórkowego. Na dobrą sprawę, nawet nie musimy mieć w danym telefonie aktywnego tradycyjnego numeru telefonu od operatora sieci komórkowej, aby móc korzytać z tej aplikacji.

Zobacz też: Jaki internet domowy najlepszy?

Teraz dzięki tej apliakcji o wiele łatwiej będzie zachować anonimowość i swoje dane. Aplikacja obecnie jest dostępna tylko na Androida, jednak niedługo powinna pojawić się również na iOS.

Co Wy myślicie o takiej aplikacji? Czy warto dbać o to, aby nasz prywatny numer telefonu nie krążył po różnych bazach danych, czy może jednak nie przeszkadzają Wam telefony z ofertami, których się nie spodziewacie? Napiszcie w komentarzach!

Zobacz też: Abonament rodzinny – gdzie najtaniej?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *