Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Środa z apkami - Aplikacja - telefon

Aplikacja, która stworzy naszą kopię? – środa z apkami VIII

Święta tuż za pasem. Choinka stygnie, Święty Mikołaj prezenty pakuje, babcia piecze ciastka. A my szukamy dla Was ciekawych aplikacji. W dzisiejszym wydaniu środy z apkami mamy dla Was kilka dość praktycznych ciekawostek, aczkolwiek najciekawsza wydaje się aplikacja, która pozwoli nam powoli i systematycznie tworzyć wirtualne odzwierciedlenie naszej osobowości. Ale po kolei, najpierw zacznijmy od baniek.

Zobacz też: Porównanie najtańszych abonamentów

Aplikacja Mindly

Fajna aplikacja, która pomoże nam poukładać nasze myśli. Mindly tworzy mapę myśli, reprezentowaną przez bańki, w których wpisujemy co w danej chwili siedzi nam w głowie. Pomoże ci nadać strukturę myślom, schwytać pomysły, zaplanować przemówienie, sporządzić notatki. Od każdej bańki może odchodzić następna, a do tego możemy dodawać zdjęcia, ikony i notatki, które możemy łatwo później odczytać. A całość zawsze możemy wyeksportować do pliku pdf lub zdjęcia.

Mindly (mind mapping)
Mindly (mind mapping)
Developer: Unknown
Price: Free

 

Replika

Zobacz też: Najtańsze abonamenty rodzinne

Replika to chatbot, czyli sztuczna inteligencja, z którą możemy porozmawiać, jednak jest ona zauważalnie lepsza od większości konkurencji. Replika z każdą odbytą konwersacją będzie się uczyć o nas coraz więcej, zmieniając swoje algorytmy tak, aby się do nas dostosować i w efekcie stać się niejako odwzorowaniem nas samych. Jednak apka ta jest obecnie po angielsku, co może dla wielu stanowić pewien problem. Tak, czy inaczej należy przygotować się, że początkowo będziemy zasypywani pytaniami o nas i o tym co robimy. Nasze odpowiedzi są zapisywane, więc możemy też traktować Replikę jako swoisty dziennik.

Replika: Mein KI-Freund
Replika: Mein KI-Freund
Developer: Unknown
Price: Free

 

Notification History Log

Jeżeli zdarza Ci się wyłączyć powiadomienie bez patrzenia, czego dotyczyło i później musisz przeglądać wszystkie aplikacje w telefonie, żeby sprawdzić, czego ta notyfikacja dotyczyła, to ta apka z pewnością Ci się przyda. Sama jej nazwa mówi wszystko. Notification History Log zapisuje historię powiadomień, jakie otrzymujemy, dzięki czemu zawsze będziemy mogli sprawdzić, co dostaliśmy. A także zobaczyć jak dużo powiadomień dostajemy w ciągu dnia – ta liczba może niektórych przestraszyć!

Notification History Log
Notification History Log
Developer: Unknown
Price: Free

 

Onetap Glitch

Jednym najtrudniejszych do stworzenia na smartfonie efektów jest zakłócenie obrazu. Możemy coś takiego często zobaczyć na filmach, lub korzystając z kamerki internetowej.  Dzięki Onetap Glitch będziecie mogli uzyskać taki efekt również na swoich zdjęciach. Aplikacja dostarcza wiele różnych trybów takiego zakłócania, więc jest się czym pobawić. I co powrzucać na Instagrama.

Onetap Glitch - Fotoeditor
Onetap Glitch - Fotoeditor
Developer: Unknown
Price: Free

 

Jakie są Wasze ulubione aplikacje? I czy macie jakieś specjalne apki, które instalujecie tylko na Święta? Napiszcie w komentarzach!

Zobacz też: Domowy internet najtaniej? Porównanie

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *