Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

środa z apkami VII

Dj z Świętym Mikołajem – środa z apkami VII

Środa z apkami VII – Robi się coraz zimniej, powoli zbliża się zima – i przede wszystkim – święta. A to oznacza, że coraz więcej czasu będziemy spędzać w domu. I więcej czasu będziemy mieć na zabawę aplikacjami! Oto środa z apkami VII – kolejna część serii poświęconej pożeraniu pamięci naszych telefonów i tabletów. Dzisiaj między innymi o aplikacji, która pozwoli nam śledzić Świętego Mikołaja w dniu świąt, a także o tym, że dzisiaj każdy może zostać DJ’em. Koce na plecy, kubki w dłoń – już niedługo zima!

Zobacz też: Najlepszy abonament bez telefonu

Christmas Countdown 2017 – środa z apkami VII

Bardzo prosta aplikacja, która będzie dla nas odmierzać czas do świąt Bożego Narodzenia. Poza tym zawiera tematyczne tapety, trochę klasycznej świątecznej muzyki a nawet kilka widgetów. Co ciekawe, aplikacja odblokowuje nam kolejne tapety w stylu kalendarza adwentowego.

Weihnachts-Countdown
Weihnachts-Countdown
Developer: Unknown
Price: Free

 

Google Santa Tracker

Prawdopodobnie najlepsza aplikacja na święta Bożego Narodzenia. Zawiera ona kilka fajnych gierek, przeznaczonych dla najmłodszych z odrzutowymi elfami, spadającymi kulkami czy rakietowymi saniami. Poza tym wspiera Google Cardboard VR i Android Wear. Tak, jak poprzednia apka, odmierza czas do rozpoczęcia świąt, a 24 grudnia pozwoli na podążanie śladami samego Świętego Mikołaja.

Auf den Spuren des Weihnachtsmanns
Auf den Spuren des Weihnachtsmanns

 

Zobacz też: Abonament dla rodzin – ranking

Pushbullet

Na razie wystarczy o świętach. Pushbullet to bardzo praktyczne narzędzie, które pozwoli nam w efektywny sposób połączyć telefon z komputerem. Dzięki niej będziemy mogli wysyłać SMSy z naszego komputera, szybko przesyłać pliki. Możemy nawet kopiować i wklejać elementy pomiędzy urządzeniami. Do tego wszystkie powiadomienia wyświetlą się nam również na PC-cie.

Pushbullet: SMS on PC and more
Pushbullet: SMS on PC and more
Developer: Unknown
Price: Free

 

Tasker

Tasker to świetna i złożona aplikacja, która da nam bardzo dużo, o ile będziemy mieli cierpliwość, aby nauczyć się z niej korzystać. Tasker pozwala użytkownikowi na tworzenie własnych komend, które mogą być przypisywane do konkretnych lokalizacji. Apliakcja wspiera całe mnóstwo innych aplikacji oraz poleceń, możemy nawet tworzyć polecenia powiązane z modułem NFC. Tak naprawdę możliwości tej apki wydają się być ograniczone tylko przez naszą własną wyobraźnię.

Tasker
Tasker
Developer: Unknown
Price: 3,59 €

 

ModelAN3DPro

To dość świeża i niespotykana aplikacja. Potrafi ona generować trójwymiarowe modele na podstawie wybranych zdjęć i dzielić się nimi z innymi. Aplikacja wspiera Google Cardboard, rozszerzenie plików OBJ a nawet skórki z Minecrafta. Ciekawa aplikacja, którą możemy się pobawić w wolnym czasie, aczkolwiek wymaga trochę czasu na naukę, jak to w sumie działa.

ModelAN3DPro: Easy 3D modeling
ModelAN3DPro: Easy 3D modeling
Developer: Unknown
Price: Free

 

Zobacz też: Ranking Sieci Komórkowych

WeDJ

Profesjonalni DJ-eje (DJ-owie?) w swojej pracy wykorzystują bardzo drogi sprzęt, ale czasem nawet korzystając z darmowych/tanich aplikacji na telefony, możemy osiągnąć całkiem dużo w zakresie zabawy z muzyką. WeDJ wcześniej już zdobył popularność na iOSie, a teraz dzięki niemu możemy zyskać opcje zabawy narzędziami, jakie zna każdy fan tworzenia muzyki. Jest ich sporo i najlepiej aplikacja spisze się albo na tabletach, albo na telefonach z wyświetlaczami o przekątnej przynajmniej 5,5 cala. Niestety nie ma tutaj samouczka, przez co amatorzy – tacy jak ja – mogą trochę się namęczyć, żeby zrozumieć co jest od czego.

WeDJ
WeDJ
Developer: Unknown
Price: Free

 

Jeżeli podobała Ci się środa z apkami VII, albo chcesz, abyśmy w następnej części umieścili Twoją ulubioną aplikację zostaw komentarz!

 

Zobacz też: Tani internet do domu – ranking

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *