Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Android Pie trafi na Huawei

Android Pie trafi na Huawei Mate 10 Pro

Właściciele Huawei Mate 10 Pro mogą się cieszyć! Otóż lada moment otrzymają wyczekiwaną przez wielu aktualizację oprogramowania. Oznacza to, że Android Pie trafi na Huawei Mate 10 Pro, a razem z nim różne udogodnienia.

Android Pie trafi na Huawei Mate 10 Pro

Zacznijmy od tego, że nowe oprogramowanie nosi numer 9.0.0.108  i zostało przeznaczone dla urządzeń z rynku europejskiego. W przyszłości trafi także w inne regiony. Nowy Android Pie otrzymał nakładkę EMUI 9.0, która także ma tu znaczenie. A to dlatego, że razem z nią właściciele smartfonów otrzymają pewne optymalizacje, odświeżony interfejs i coś ważnego dla graczy – technologię GPU Turbo 2.0, która pomaga zwiększyć wydajność w grach. Aktualizacja ma być wypuszczana etapami. Jeśli jednak ktoś nie chce czekać na swoją kolej, może na własną odpowiedzialność pobrać ja dla modeli BLA-L09 i BLA-L29 w formacie .zip. Plik waży 2.2 GB.

Abonament rodzinny – jak wybrać?

A teraz wróćmy do wątku ulepszeń płynących z tej aktualizacji. Wśród najważniejszych można by wymienić poprawki w zakresie bezpieczeństwa, wsparcie trybu AI w aparacie i dłuższy czas pracy baterii (też dzięki AI). Takie usprawnienia będą miały odbicie w jeszcze wyższej jakości robionych przez smartfon zdjęć! Jest to się z czego cieszyć. Właściciele tego modelu Huawei’a będą mieli lepszy sprzęt 😉 To także powód by zainteresować się tym Huawei’em. Zwłaszcza, że w X-komie został właśnie przeceniony o 300 zł i można go kupić już za 2199 zł.

Ciekawe kiedy inne modele chińskiego producenta doczekają się aktualizacji…

Abonament bez telefonu  -ranking najtańszych ofert

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *