Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

android pie

Android Pie – ciekawe ile będziemy na niego czekać?

Android Pie został oficjalnie zaprezentowany i wiemy o nim już chyba wszystko. Wiemy jakie zmiany przyniesie (o tym później), wiemy kto dostanie go w pierwszej kolejności, wiemy, że ma być bardziej bezpieczny od poprzedników. Nie wiemy tylko jednego, czy aby na pewno wszyscy będą mogli z niego korzystać… Ile przyjdzie poczekać na aktualizację systemu do nowego Androida Pie? No właśnie…, tego nie wiadomo. Ale zacznijmy od pozytywów.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Android Pie – powiew zmian, podobno na lepsze

Android Pie ma wykorzystywać sztuczną inteligencję i algorytmy machine learning, żeby przyśpieszać i optymalizować działanie naszych smartfonów, na przykład najczęściej używanych przez nas aplikacji. Najważniejsze nowości opisywaliśmy już w jednym z dawniejszych artykułów. Zachęcamy więc do odświeżenia sobie informacji o nowościach w Androidzie Pie. Tutaj przypomnimy tylko, że ma on umożliwiać obsługę za pomocą gestów i dostosowywać różne ustawienia do naszych preferencji (np. jasność ekranu). Ci, którzy testowali wersje Beta z pewnością mają już wyrobione zdanie o tym, czy nowy system sprawuje się lepiej.

android pie (1)

Android Pie – dla kogo?

Po krótkim nakreśleniu zmian, należałoby przejść do dla wielu mniej optymistycznych wiadomości. Otóż Android Pie będzie dostępny w pierwszej kolejności dla smartfonów Google Pixel (dla obu generacji). A dla reszty? Essential, HMD, OnePlus, Oppo, Sony, Vivo i Xiaomi brały udział w testach systemu w wersji beta, więc zgodnie z zapowiedzią Google, powinny otrzymać aktualizacje do końca jesieni. Co w takim razie z resztą? No i właśnie tutaj pojawiają się nasze pesymistyczne prognozy. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że nawet z Oreo korzysta jedynie troszkę ponad 12% urządzeń z mobilnym systemem, to trudno o optymizm w kwestii jego następcy. Oczywiście ostatecznie czas pokaże czy nasze obawy okażą się słuszne, jednak proponujemy nie nastawiać się za bardzo na szybkie aktualizacje. Tak na wszelki wypadek…

Jakie najlepszy abonament rodzinny?

A Waszym zdaniem, kiedy Android Pie będzie udostępniony właścicielom Samsungów lub Huawei’ów? No i chętnie posłuchamy opinii o nowym systemie od osób, które testowały wersje beta. Co myślicie o nowym Andoridzie?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *