Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Abonament Premium dla rodziny - Spotify

Abonament Premium dla rodziny – Spotify

Kto nie zna jeszcze Spotify? Czy jest z nami jakiś sympatyczny mamut? Spotify jest dziś tak popularny, że trudno uwierzyć, żeby ktoś przynajmniej o nim nie słyszał. Dużo muzyki, możliwość tworzenia własnych playlist, a dla leniwych – korzystania z mnóstwa gotowych, posegregowanych w różne gatunki. Wszystko to dostępne jest za free. Nic więc dziwnego, że Spotify zyskał szerokie grono fanów. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Oczywiście poza podstawowymi, dostępnymi za darmo funkcjami, Spotify oferuje też nieco więcej za abonamentową opłatą. Jeśli ktoś chce słuchać muzyki bez reklam, mieć możliwość pobierania ulubionych kawałków i słuchania ich offline, może założyć konto Premium – płatne 19,99 zł za miesiąc.  Co więcej Spotify oferuje Abonament Premium dla rodziny. Czy to się opłaca?

Abonament Premium dla rodziny

Co możemy dostać w ramach wspomnianego abonamentu i kto może go mieć? Otóż abonament Premium dla rodziny zawiera te same usługi, co zwykłe konto Premium, ale może objąć nawet 6 osób za jedyne 29,99 zł na miesiąc. Taniej? Oczywiście, że taniej! Nawet jeśli na taki abonament zdecydują się tylko dwie osoby, to i tak zapłacą mniej, niż gdyby wykupiły konto Premium osobno.  Przy dwóch osobach kwota do zapłaty na głowę wyniesie niecałe 15 zł, przy trzech niecałe 10 zł, a przy sześciu – już tylko 5 zł. Brzmi to o niebo lepiej niż 19,99 zł. Co istotne, w ramach abonamentu Premium dla rodziny każda osoba otrzymuje swoje konto, a jeśli wcześniej utworzyła sobie jakieś playlisty – one zostają. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy może słuchać swojej ulubionej muzyki i nikt mu przy niej nie grzebie. Za korzystanie z abonamentu zawsze przyjdzie tylko jeden rachunek, niezależnie od tego ile kont obejmuje.

Spotify: muzyka i podcasty
Spotify: muzyka i podcasty
Developer: Unknown
Price: Free

A teraz wejdźmy w szczegóły. Czy tak, jak w przypadku abonamentów telefonicznych wystarczy skrzyknąć kilku znajomych, żeby razem wykupić nowy Pakiet? Nie. Chyba, że mieszkamy z nimi pod jednym dachem. Abonament Premium dla rodziny może objąć tylko osoby, które razem mieszkają. Co więcej, jeśli główny właściciel konta postanowi anulować subskrypcję Premium, wszystkie subkonta też ją stracą i wrócą do Spotify Free. Osoby, które wykupią Pakiet Premium dla rodziny, nie mogą liczyć na żadne inne zniżki. W razie niezadowolenia anulowanie subskrypcji Usługi Premium jest proste i można je wykonać logując się do konta Spotify.

Teraz pozostaje nam zapytać co Wy o tym myślicie? Czy Waszym zdaniem taki abonament się opłaca? A może ktoś z Was już z niego korzysta? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *