Porównanie ofert

Najlepszy abonament No Limit bez telefonu

abonament No Limit bez telefonu

Najlepszy abonament No Limit bez telefonu

Jeżeli św. Mikołaj przyniósł Wam w prezencie wymarzony smartfon (…oby to był iPhone X, oby to był iPhone X, oby to był iPhone X…) i jedyne czego Wam potrzeba jeszcze do szczęścia to abonament No limit bez telefonu, to dobrze trafiliście. A jeżeli pan(i) w czerwonej czapce miał nieco ograniczony budżet i szukacie czegoś tańszego, możecie spróbować tutaj: Najtańszy abonament oferty.

Osobiście zawsze jestem zainteresowany ofertami na abonament No Limit bez telefonu, ponieważ uważam, że zakup słuchawki osobno jest najlepszym wyjściem przy szukaniu nowej umowy, niezależnie od tego, czy chodzi o abonament czy umowę na kartę. Z resztą takie właśnie rozwiązania stają się w Polsce coraz popularniejsze.  A kochane prze marketingowców „telefony za złotówkę” coraz słabiej oddziałują na naszą wyobraźnię. I chociaż w teorii każdy przedstawiony tutaj abonament No Limit bez telefonu jest do siebie zbliżony – w przypadku takich taryf pole manewru dla operatorów jest ograniczone – to jednak tak naprawdę różnice w taryfach są. I to nawet większe, niż można się spodziewać.

W tym zestawieniu mamy dla Was najlepsze naszym zdaniem oferty poszczególnych sieci komórkowych, które charakteryzują się:

  • nielimitowanymi rozmowami, SMSami i MMSami
  • pakietem danych o wielkości co najmniej 15 GB
  • brakiem konieczności zakupu wraz z nimi telefonu

Taryfy są aktualne na 06.12.2017.

Abonament No Limit bez telefonu – zestawienie

MiejsceOperatorTaryfaOpłataPakiet DanychWięcej
1.Najtańszy abonament z telefonem bez telefonuFreedom329,70 zł20 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
2.Najtańszy abonament z telefonem bez telefonuStan Nielimitowany50,00 złBez limitu GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
3.Najtańszy abonament z telefonem bez telefonuSubskrypcja Folx29,99 zł20 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
4.Najtańszy abonament z telefonem bez telefonuPlush Abo25,00 zł15 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
5.Najtańszy abonament z telefonem bez telefonuT-Mobile 1 Bez limitu50,00 złBez limitu GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
6.Najtańszy abonament z telefonem bez telefonuBest MOVEfree 89,90 zł89,90 złBez limitu GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
7.VectraBezlimit 16 GB29,90 zł16 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
8.Najtańszy abonament z telefonem bez telefonuNie więcej niż 39 zł39,00 zł20 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
9.Najtańszy abonament z telefonem bez telefonuBez limitu max49,99 zł20 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
10.Najtańszy abonament z telefonem bez telefonuPlan 339,00 zł15 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
11.Najtańszy abonament z telefonem bez telefonuNo Limit, SMS,MMS + 20 GB39,90 zł20 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
12.Najtańszy abonament z telefonem bez telefonuWzbogacony69,99 zł20 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu
13.Najtańszy abonament z telefonem bez telefonuJa + Abonament20 GB69,99 zł20 GBnajlepszy abonament no limit bez telefonu

Kto z czym i za ile… abonament No Limit bez telefonu

Premium Mobile telefon i Plush kuszą cenami, jednak ten pierwszy daje nam całe 20 GB, co przemawia na jego korzyść. Co ciekawe, obie te sieci MVNO korzystają infrastruktury sieci Plus, jednak oferują o wiele niższe ceny.  Play i jego Stan Nielimitowany również wypada świetnie ze względu na to, że w dobrej cenie dostajemy nielimitowany internet, ale też duże bonusy w postaci 24 miesięcy darmowej platformy Tidal oraz 12 miesięcy ShowMaxa, stąd też wydaje się być korzystniejszy niż taryfa od T-Mobile, w której takich bonusów nie ma.

Oferta nowego na rynku Folxa też jest warta uwagi, jednak przynajmniej na razie nie każdy będzie miał łatwą możliwość skorzystania z usług tego operatora  (wymagane jest zaproszenie do tej sieci, aby móc zamówić kartę SIM), zwłaszcza jeżeli nie mieszka w dużym mieście.

Każdy, kto jest zainteresowany jak największą ilością internetu powinien zwrócić uwagę na FM Mobile. Wybraliśmy do tego zestawienia właśnie tą taryfę, ponieważ pomimo tego, że jest najdroższa, to jest to autentyczny abonament No Limit bez telefonu – pod warunkiem, że nie mamy w planach pobierać codziennie gier, które ważą po 50 GB każda.

Kolejne taryfy na abonament No Limit bez telefonu maja już mniej ciekawych rzeczy do zaoferowania i cechują się tym, że albo są tańsze i mają mnie internetu, albo mają go więcej, ale trzeba za nie zapłacić więcej. Jeszcze dla każdego, kto woli Spotify od Tidala – Orange daje nam pół roku darmowego dostępu do tej platformy.

Reasumując zestawienie na abonament No Limit bez telefonu

W powyższym na abonament No Limit bez telefonu zestawieniu widać, że największe różnice w tego typu taryfach są w ich cenach. Najtańsza oferta na abonament No Limit bez telefonu jest aż trzy razy tańsza od najdrożej, a mimo to oferuje wcale nie tak wiele więcej. Ale – jak zawsze – wszystko zależy od naszych potrzeb. Poza tym trzeba pamiętać, że często możemy uzyskać dodatkowe bonusy już w trakcie podpisywania umowy, a także różnego rodzaju dodatki i promocje, które pojawiają się już w trakcie trwania naszej umowy. A to może znacząco wpłynąć na ostateczny kształt tego, co dostaniemy. Ale to już w najlepszym interesie każdego z nas leży, aby dowiedzieć się, co możemy wyrwać każdego z operatorów.

A im więcej, tym lepiej – w końcu nie co dzień przychodzi do nas Mikołaj. No, chyba że ktoś był bardzo niegrzeczny, wtedy może przytrafić się rózga – ale nawet i z tego może być jakiś pożytek. W końcu abonament No Limit bez telefonu dobra rzecz.Najlepsza oferta na abonament – pozostałe taryfy

W powyższym zestawieniu – jak sama nazwa wskazuje – znajdziecie porównanie abonamentów bez limitu. Jednak na pewno znajdzie się wielu, którzy raczej wolą tani abonament bez telefonu. Stąd też przygotowujemy dla Was poniższe krótkie zestawienie, w którym znajdziecie najtańszy abonament w każdej z sieci komórkowej, która trafiła do powyższego rankingu. Opiszemy po dwa najtańsze abonamenty z każdej z sieci, które mają nielimitowane smsy i rozmowy na komórki oraz oferują co najmniej 2 GB internetu. Ale jeżeli dany operator takowych nie ma, to postaramy się dopasować inne tanie abonamenty, które będą pasować do tego krótkiego zestawienia. Poniższe oferty są aktualne na dzień 19.04.2018

Premium Mobile

Najtańszy abonament w Premium Mobile to FreedomPL. Kosztuje on miesięcznie tylko 16,70 zł i oprócz darmowych połączeń i SMSów oferuje nam 3 GB internetu. Drugi najtańszy abonament w Premium Mobile to Freedom1, gdzie za 19,90 zł mamy do wykorzystania 10 GB internetu LTE. Oczywiście w tym abonamencie także mamy minuty i smsy bez limitu. Umowy podpisujemy na czas nieokreślony

Play

Abonament w Play bez telefonu przy określonych przez nas warunkach  oferuje tylko w wersji nielimitowanej. Ale z kronikarskiego obowiązku odnotowujemy inne abonamenty w Play. Przykładem może być Stan Nielimitowany Mini w Play, gdzie za 30 zł miesięcznie będziemy mieli do dyspozycji 5 GB internetu oraz damowe połączenia bez limitu na komórki i numery stacjonarne w kraju i roamingu UE. Jednak zarówno smsy jak i mmsy będą nas kosztować 19 groszy za sztukę. Umowa jest zawierana na 24 miesiące.

Folx

Sieć komórkowa Folx jest bardzo specyficzna – na chwilę obecną nie oferuje ona innych taryf niż jej podstawowa subskrypcja, więc niestety nie mamy tutaj nic dodatkowego do opisania. Naprawdę, jeżeli to czytasz, to możesz już przejść do następnej sieci. Dalej już nie będzie dodatkowych informacji o Folx. Poważnie. Jak tylko pojawią się u nich inne taryfy to o tym napiszemy. Ale teraz nic innego nie przeczytasz oprócz tego, że nic więcej nie mamy do dodania p Folx.

Plush

Plush ma swoją świetną ofertę za 25 zł, ale poza tym znajdziemy tez i tańszy abonament w Plush. Np. na czas nieokreślony możemy podpisać umowę, która ma takie same warunki jak abonament opisany w powyższym rankingu, z tymże będzie on juz oferował 10 GB internetu. Poza tym mamy w Plush równeż abonament za 20 zł, gdzie dostajemy 3 GB internetu i darmowe połączenia bez limitu, ale już za smsy będziemy musieli płacić po 19 groszy za sztukę.

T-mobile

Tani abonament w T-mobile bez telefonu to na przykład taryfa T1, ale w wersji dostępnej tylko online. Ma ona 2 GB internetu minuty na komórki i stacjonarne bez limitu oraz darmowe smsy bez limitu – umowę podpisujemy na 6 lub 24  miesiące. Zwłaszcza ta półroczna opcja wydaje się ciekawa. T-mobile ma też kilka innych wariacji T1, ale albo kosztują one tyle co wersja bez limitu w T-mobile lub nie mają darmowych smsów.

FM Mobile

FM Mobile oferuje między innymi abonament start 12m, gdzie za nielimitowane połączenia do krajowych sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz darmowe smsy bez limitu wraz z 10 GB internetu miesięcznie zapłacimy 29,90 zł. Umowa może być zawarta np. na 12 miesięcy. Innym tanim abonamentem w FM Mobile jest Advance 12m za 39,90 zł miesięcznie, gdzie mamy podobne warunki co w start 12m, z większym pakietem danych – 15 GB.

Vectra

Vectra oferuje ciekawy tani abonament Plan Bezlimit 5 GB, gdzie możemy liczyć na 5 GB internetu wraz z darmowymi minutami i smsami bez limitu za 19,90 zł miesięcznie. Jeżeli potrzebujemy więcej internetu w Vectrze, to wtedy możemy skorzystać z taniej oferty Plan Bez limit 11 GB – tutaj za 24,90 zł mamy do wykorzystania 11 GB internetu, oczywiście wraz z powyższymi usługami bez limitu. Umowy w Vectrze podpisujemy na 24 miesiące.

Nju Mobile

Tani abonament w Nju to np. Wszystko – nie więcej niż 29 zł. W tym abonamencie płacimy 29 zł miesięcznie za darmowe połączenia i smsy oraz 10 GB internetu. Warto dodać, że w Nju jest stażowe – co oznacza, że po dwóch latach będziemy mieli nawet 3 razy więcej internetu miesięcznie, niż na początku. Inny tani abonament w Nju to Rozmowy – nie więcej niż 19 zł. Tutaj za 19 zł mamy nielimitowane minuty bez limitu i 1 GB internetu, ale już darmowych smsów brak.

Multimedia

Tani abonament bez telefonu wypada bardzo ciekawie w Multimediach. Ten operator MVNO ma teraz np abonament za 14,99 zł wraz z nielimitowanymi usługami oraz 5 GB internetu miesięcznie. Jeżeli i to jest za mało, to za 19,99 zł miesięcznie dostaniemy darmowe połączenia na komórki i numery stacjonarne bez limitu oraz darmowe smsy wraz 10 GB internetu. Umowy w Multimediach podpisujemy jednak na 24 miesiące.

Virgin Mobile

Najtańszy abonament bez telefonu w Virgin Mobile to dwie odmiany taryfy Plan 1, która miesięcznie kosztuje 19 zł. W pierwszej dostajemy 9 GB internetu co miesiąc, w drugiej 3 GB. Poza tym w obu mamy darmowe połączenia i smsy bez limitu. Ale różnica jest też w długości umowy. Mianowicie, za 9 GB musimy podpisać umowę na 24 miesiące. Za 3 GB dostajemy umowę na czas nieokreślony.

Netia

Tani abonament w Netii to przede wszystkim taryfa #DużoSię, w której mamy za 19,90 zł 4 GB internetu miesięcznie wraz z darmowymi minutami i smsami. Drugą ciekawą i tańszą opcją w Netii będzie Mobilny No Limit. W tej taryfie dostaniemy dwa razy więcej pakietu danych, czyli 8 GB. Za tą opcję zapłacimy jednak juz 29,90 zł za miesiąc. W pierwszym przypadku mamy jednak umowę na czas nieokreślony, a w drugim na tylko 6 miesięcy, co także jest sensownym rozwiązaniem.

Orange

Najtańszy abonament bez telefonu w Orange to Plan podstawowy, który ma nielimtowane połączenia oraz 2 GB internetu, ale nie ma darmowych smsów – za ten abonament zapłacimy 29,99. Druga najtańsza oferta Orange bez telefonu to Plan Standardowy. Tutaj już mamy darmowe smsy – oprócz darmowych połączeń – wraz z pakietem 5 GB internetu. Za Plan Standardowy w Orange zapłacimy 39,99 zł miesięcznie. Oba abonamenty w Orange są na 24 miesiące.

Plus

Najtańszy Plus na abonament bez telefonu to taryfa za 30 zł. Ma on za taką cenę standardową ofertę, jak na operatora z wielkiej czwórki. Tak więc dostaniemy 2 GB internetu, do których dojdą też minuty i smsy bez limitu za darmo. Jeżeli jednak 2 GB internetu to za mało, ale chcemy mieć tani abonament w Plusie, to wtedy zostaje jeszcze taryfa za 40 zł – i w niej bedziemy mieli już dwa razy więcej pakietu danych, a więc 4 GB.

Najlepszy abonament No Limit bez telefonu
4.6 (92.89%) 45 vote[s]