Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

2 za 1 w Play

2 za 1 w Play także w ofercie na internet

Zapewne słyszeliście już o atrakcyjnej ofercie 2 za 1 w Play? Dzięki niej można mieć 2 telefony w cenie jednego. Akcja cieszy się taką popularnością, że operator postanowił rozszerzyć ją także na ofertę Play Internet.

Ranking ofertZobacz najlepszy abonament rodzinny porównanie i najtańszy abonament bez telefonu.

2 za 1 w Play – czyli 2 dwa routery w cenie jednego

O co dokładnie chodzi? Otóż jeśli w Play zamówicie internet z routerem stacjonarnym, dostaniecie router mobilny gratis. Promocja dotyczy oferty z 50 GB internetu lub z internetem bez limitu GB. Co będzie wchodzić w skład zestawu? Router domowy Huawei B310 i przenośny Huawei E5573Cs.

Czy to dobry pomysł? Trzeba przyznać, że tak. Zwłaszcza dla tych, którzy wyjazd urlopowy mają jeszcze przed sobą. Dzięki małemu mobilnemu routerowi, możemy swój domowy internet zabrać ze sobą i korzystać z niego także podczas letniego wypoczynku, nie martwiąc się o to, czy w okolicy jest gdzieś dostępne WiFi.

Sprawdź też operatorzy komórkowi w Polsce i najlepszy internet domowy.

Jeśli chodzi o ceny, za zestaw w ramach nielimitowanego internetu trzeba zapłacić 1 zł na start, a potem co miesiąc 59,99 zł. Natomiast jeśli wybierzecie Play INTERNET 50 GB, to na start także zapłacicie 1 zł, a potem 49,99 zł co miesiąc.

Kwestią pozostaje tylko to, czy decydować się na internet u tego operatora. W testach prędkości idzie w górę, ale czy wystarczająco? Co o tym myślicie?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *