Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

10 najszybszych smartfonów

10 najszybszych smartfonów według AnTuTu

Jeśli zastanawiacie się, które z dostępnych na rynku smartfonów są najszybsze, to zaraz się dowiecie. Przedstawiamy Wam najświeższe zestawienie przygotowane przez AnTuTu, a w nim 10 najszybszych smartfonów. Ale zanim je przejrzycie, pomyślcie jaki sprzęt spodziewalibyście się zobaczyć na pierwszym miejscu. Jeśli macie już swój typ, to zaczynamy!

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

10 najszybszych smartfonów wg. AnTuTu

Może Was to zaskoczy, ale nie flagowce Samsunga czy Huawei’a zajęły pierwsze miejsca w zestawieniu. Ranking był tworzony w na podstawie danych zebranych w okresie od 1 do 30 czerwca. Na szczęście uwzględnia zarówno te najbardziej popularne i topowe marki, jak i te z niższych półek. Dzięki temu mamy pełny obraz sytuacji. Wiemy na przykład czy warto płacić za markę. Generalnie wszystkie modele z zestawienia działają na procesorze Snapdragon 845.

Zestawienie

No i ruszamy! Pierwsze miejsce przypadło Xiaomi Black Shark, którego średnia ocena wyniosła 287759. Trzeba by tu przypomnieć, że ten gamingowy model ma przetaktowany procesor, stąd jego wyższy wynik. Drugie miejsce przypadło Vivo NEX, który bardzo niedawno miał swoją premierę. Jego średni wynik to 284227. Wyprzedził tym sposobem One Plus 6, który teraz jest na trzecim miejscu z wynikiem 282275.

Najnowszy model Xiaomi Mi 8 zajął czwarte miejsce w rankingu AnTuTu, osiągając średnio 273221. Na piątym miejscu uplasował się Smartisan R1 – średnia 273152. Za nim Samsung Galaxy S9+ ze średnią 262561. Siódme miejsce przypadło Mi Mix 2S, które tym samym odnotowało jednostopniowy spadek. Na miejscu ósmym Galaxy S9 o średniej 261918, a na dziewiątym Xperia XZ2 (średnia 251387). Dziesiątą pozycję zajęła Nubia Red Magic ze średnią 214580.

  1. Xiaomi Black Shark
  2. Vivo NEX
  3. One Plus 6
  4. Xiaomi Mi 8
  5. Smartisan R1
  6. Smasung S9+ (SDM845)
  7. Xiaomi Mi MIX 2
  8. Samsung S9 (SDM845)
  9. Sony Xperia XZ2 Compact
  10. Nubia Red Magic.

Jeśli zastanawia Was brak OPPO Find X w rankingu AnTuTu, wiedzcie, że wynika on jedynie z faktu, że urządzenie nie jest jeszcze dostępne na rynku i, co za tym idzie, nie ma o nim jeszcze żadnych danych. Ogólnie rzecz ujmując, trzeba stwierdzić, że prym wiodą chińskie smartfony. Ciekawe, że w topowej dziesiątce znalazły się aż 3 modele Xiaomi. Jak widać wydajność urządzenia wcale nie musi być sprzężona z zaporową ceną. Co akurat cieszy.

>>Porównywarka telefonów << – zajrzyj, żeby dowiedzieć się więcej o telefonach mniej i bardziej popularnych producentów.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *