Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

w Virgin Mobile

W Virgin Mobile zmiany w zasadach korzystania z roamingu

Sposób korzystania przez nas z usług operatorów w roamingu UE sprawił, że niestety większość z nich wprowadziła takie czy inne dopłaty. Również w Virgin Mobile nastąpią zmiany dotyczące FUP (Fair Usage Policy), czyli polityki uczciwego korzystania z usług w roamingu. Oto jakie informacje podał operator na na ich temat.

Porównanie ofert

Zmiany w FUP w Virgin Mobile

Do tej pory według FUP ustalonego przez operatora, użytkownikom przysługiwały określone pakiety minut odebranych w roamingu ważne przez 12 miesięcy. Dla ofert abonamentowych było to 150 minut, a dla ofert na kartę 120 min. Te liczby wynikały z wyliczeń przeprowadzonych na podstawie średniego wykorzystania minut odebranych przez klientów, którzy podróżują.

w Virgin Mobile Roaming

Od 9 sierpnia 2018 roku zacznie obowiązywać nowy cennik, w którym znalazły się nowe zapisy. Karta SIM ma być obserwowana w czteromiesięcznych okresach. Jeśli przez ponad połowę tego okresu, karta częściej logowana była z nadajników zagranicznych operatorów, to Virgin może naliczać dodatkowe opłaty. Ich wysokość podajemy poniżej:

  • 0,16 zł za minutę połączenia wychodzącego
  • 0,04 zł za minutę połączenia przychodzącego
  • 0,05 zł za wysłanie SMS-a
  • 0,03 zł za wysłanie MMS-a
  • 0,03 zł za 1 MB internetu.

Zmiany mają objąć użytkowników ofert na kartę oraz abonamentów ChcęWszystko. Natomiast limity, o których wspomnieliśmy wcześniej nie mają ulec zmianie.

Abonamenty Rodzinne – porównanie ofert

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *