Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Zestaw Huawei

Zestaw Huawei w supercenie i 3x 10 GB dla klientów Orange

Orange przygotowało trochę atrakcji. Po pierwsze, promocję – zestaw Huawei w supercenie. A to oznacza Huawei P20 Lite z głośnikiem Huawei AM08 za 0 zł na start. Po drugie z okazji trzech festiwali muzycznych, Orange daje klientom w prezencie 3x po 10 GB! Przyjrzyjmy się szczegółom.

 

Sprawdź też operatorzy komórkowi w Polsce i najlepszy internet domowy.

Zestaw Huawei od 0 zł na start i darmowe 30 GB

Zacznijmy od muzycznego zestawu. Przy Planie Komórkowym Optymalnym, który mamy w cenie 49,99 zł/ m-c i umowie na 24 miesiące, raty za zestaw wyniosą nas 58 zł/ m-c. Na start zestaw kosztuje aż 0 zł :). W ramach abonamentu dostajemy nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet 10 GB na pełnej prędkości. Miesięczna opłata wyniesie nas w sumie 107,99 zł. W skali 2 lat będzie to wydatek 2591,76 zł, a w tym za sam zestaw zapłacimy 1392 zł.  Ale dla przenoszących numer jest dobra wiadomość, przez pierwsze 3 miesiące mają abonament za 0 zł. To teraz w jednym zdaniu:

Zestaw Huawei – 0 zł na start, 49,99 zł – abonament, 58 zł – raty, w sumie: 107,99 zł/m-c, w ciągu 2 lat: 2591,76 zł.

Kolejna atrakcja to 3 darmowe pakiety 10 GB dla klientów Orange. Każdy z nich można będzie aktywować w czasie trwania jednego z trzech festiwali, czyli:

  • 1-2 czerwca – Orange Warsaw Festival
  • 4-7 lipca – Open’er Festival Powered by Orange
  • 17-18 sierpnia – Kraków Live Festival.

Włączamy pakiet wysyłając darmowy SMS o treści FESTIWAL na numer: 80830. Niestety będzie on ważny tylko przez tydzień, ale może uda Wam się wykorzystać go w całości.

Głośniki Slice Fresh ‘n Rebel za pół ceny

Akcja powstała zwłaszcza z myślą o miłośnikach muzyki. W te wakacje będą mieli aż trzy duże wydarzenia muzyczne. Żeby jednak cieszyć się muzyką, znacznie dłużej, operator przygotował coś jeszcze…  Fani muzyki mogą zaopatrzyć się także w kolorowe akcesoria muzyczne Fresh ‘n Rebel, a przy zakupie dowolnego akcesorium muzycznego tej marki w Orange, każdy klient będzie mógł dokupić głośnik Slice Fresh ‘n Rebel za pół ceny.

A tu kilka informacji prasowych zamieszczonych przez Orange, dotyczących festiwali:

“Orange po raz jedenasty wspiera Orange Warsaw Festival. Sam Smith, Florence + The Machine, Dua Lipa i inni zagrają 1 i 2 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie. Open’er Festival Powered by Orange odbędzie się od 4 do 7 lipca na Lotnisku Gdynia – Kosakowo. Największymi gwiazdami będą tam m.in. Arctic Monkeys, Depeche Mode, Massive Attack i Bruno Mars. Trzeci festiwal sponsorowany przez Orange to Kraków Live Festival. Wystąpią tam m.in. Die Antwoord, Kendrik Lamar i Martin Garrix.”

Jak widzicie muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale też jest świetnym pretekstem do sypania promocjami 😉

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *