Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

wyprzedaż telefonów

Wyprzedaż telefonów bez umowy w Orange!

Przeceny i wyprzedaże przyciągają jak magnez! Dlatego informujemy, że w sklepie telefonów bez abonamentu Orange też trwa wyprzedaż telefonów! Bardzo atrakcyjne modele Samsungów, LG, Sony możecie dostać w atrakcyjnej cenie. Co więcej operator poinformował, że ruszył także outlet telefonów!

Wyprzedaż telefonów w Orange – co i za ile?

Wszystkich nas jednak najbardziej interesują konkrety, więc śpieszymy z podaniem przykładowych okazji ze strony operatora! Możecie na przykład zakupić nowego LG G4C w cenie, jaką na Allegro ma używany – za 249 zł! W tej cenie dostaniecie pełną gwarancję, fakturę i wszystko, co powinno się dostać.

Kolejna okazja to Sony Xperia Z2, który możecie kupić za 399 zł. I to rzeczywiście jest najtaniej na rynku! Ten wciąż dobry flagowiec sprzed kilku lat, w internecie kosztuje między 500, a 600 zł. Jak sami widzicie, jest różnica!W Outlecie dostaniecie Samsunga Galaxy J3 (2016) DS za 409 zł. Oczywiście w sklepie z telefonami Orange nie brakuje też nowości, choć rzecz jasna te są droższe.

W naprawdę śmiesznej cenie dostępne są też Samsung Galaxy J5 (J500F) i Samsung Galaxy Grand Prime G531F. Kosztują po 199 zł każdy. Może nie są to żadne flagowce, ale jednak nadal mamy tu do czynienia z całkiem solidnym sprzętem. Na listę wyprzedaży trafiła też Nokia Asha 503 za 79 zł i Opaska Mykronoz Zefit za 29 zł.

Operator informuje też, że choć wszystkie wyprzedawane urządzenia są nowe, mogły być prezentowane klientom w salonie i w zw. z tym mogą nie mieć folii lub mieć naruszone pudełko, czy też trzeba będzie w nich przywrócić ustawienia fabryczne. Są to jednak raczej pojedyncze przypadki – wyjątki. Warto też podkreślić, że nie są to urządzenia z demo ani z ekspozycji. Nawet po obecnej wyprzedaży będą się trafiały dobre okazje, więc warto ofertę operatora śledzić na bieżąco!

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *