Mobilny Ranking » Wymień dekoder i oglądaj Mundial w jakości 4K w Orange TV
Promocje

Wymień dekoder i oglądaj Mundial w jakości 4K w Orange TV

Mundial w jakości 4K

Dobrze byłoby obejrzeć Mundial w jakości 4K, czyż nie? Ale co jeśli możliwości dekodera nie sięgają tak daleko? Jest na to sposób. Niedawno pisaliśmy o tym, że Orange dzięki współpracy z TVP i nc+ oraz światłowodowi, umożliwi bezpłatne oglądanie meczy w jakości 4K na TVP 4K i CANAL+ 4K. Oczywiście na nic by się to zdało bez odpowiedniego dekodera, dlatego teraz Orange ma propozycję dla wszystkich fanów piłki nożnej.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Zobacz gdzie tani internet domowy i abonament bez telefonu ranking.

Wymień dekoder i oglądaj Mundial w jakości 4K w Orange TV

Oto jaką informacją operator podzielił się z klientami:

„Klient Orange Światłowodu może bezpłatnie wymienić swój dekoder na dekoder 4K – Samsung ICU100. Bezpłatna wymiana dotyczy tych, którzy kupią Orange TV ze światłowodem lub przedłużają umowę (na 12 miesięcy lub 24 miesiące). W innym przypadku, np. w trakcie trwania umowy bez jej przedłużania opłata za  wymianę wynosi jednorazowo 129 zł.”

Zestawienie

mundial w jakości 4K (1)

Sprawdź też polskie sieci komórkowe i najtańszy abonament rodzinny.

Jak wymienić dekoder?

Dekoder możemy wymienić albo po prostu w salonie sprzedaży albo przez infolinię. Jeśli sprawę załatwimy przez telefon, umowa i dekoder zostaną dostarczone przez kuriera. Jest tez możliwość wydzierżawienia dysku do nagrywania, do swojego nowego dekodera.

To kto z Was wymieni swój sprzęt na Mundial?

Wymień dekoder i oglądaj Mundial w jakości 4K w Orange TV
3.7 (73.33%) 9 votes

728x90