Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Mundial w jakości 4K

Wymień dekoder i oglądaj Mundial w jakości 4K w Orange TV

Dobrze byłoby obejrzeć Mundial w jakości 4K, czyż nie? Ale co jeśli możliwości dekodera nie sięgają tak daleko? Jest na to sposób. Niedawno pisaliśmy o tym, że Orange dzięki współpracy z TVP i nc+ oraz światłowodowi, umożliwi bezpłatne oglądanie meczy w jakości 4K na TVP 4K i CANAL+ 4K. Oczywiście na nic by się to zdało bez odpowiedniego dekodera, dlatego teraz Orange ma propozycję dla wszystkich fanów piłki nożnej.

Wymień dekoder i oglądaj Mundial w jakości 4K w Orange TV

Oto jaką informacją operator podzielił się z klientami:

“Klient Orange Światłowodu może bezpłatnie wymienić swój dekoder na dekoder 4K – Samsung ICU100. Bezpłatna wymiana dotyczy tych, którzy kupią Orange TV ze światłowodem lub przedłużają umowę (na 12 miesięcy lub 24 miesiące). W innym przypadku, np. w trakcie trwania umowy bez jej przedłużania opłata za  wymianę wynosi jednorazowo 129 zł.”

 

mundial w jakości 4K (1)

Jak wymienić dekoder?

Dekoder możemy wymienić albo po prostu w salonie sprzedaży albo przez infolinię. Jeśli sprawę załatwimy przez telefon, umowa i dekoder zostaną dostarczone przez kuriera. Jest tez możliwość wydzierżawienia dysku do nagrywania, do swojego nowego dekodera.

To kto z Was wymieni swój sprzęt na Mundial?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *