Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

wymiana wyświetlacza w iPhone

Wymiana wyświetlacza w iPhone Xs i Xs MAX jest droga…

Fala oburzenia, jaka przetoczyła się przez internet po ogłoszeniu cen ostatnich modeli iPhone’ów ucichła. Ci, co chcieli i było ich stać i tak kupili za ogromne pieniądze tegoroczne iPhone’y. Reszta natomiast po wykrzyczeniu (słusznego zresztą) oburzenia doszła już do siebie. Okazuje się jednak, że nie tylko zakup telefonów Apple jest dużym wydatkiem. W przypadku uszkodzenia jego frontu lub plecków, znowu trzeba będzie zapłacić niemałe pieniądze. Sprawdzaliście już ile kosztuje wymiana wyświetlacza w iPhone Xs i Xs MAX? Jeśli jeszcze nie, to teraz macie okazję się tego dowiedzieć.

Wymiana wyświetlacza w iPhone Xs

W najtańszej wersji za iPhone Xs trzeba zapłacić prawie 5000 zł. A co jeśli telefon wypadnie nam niefortunnie z ręki i uszkodzimy ekran? No właśnie… Ile zapłacimy za wymianę? Otóż w iSpot trzeba będzie wydać na ten cel 1499 zł. W iMad będzie to 1399 zł. A co jeśli uszkodzimy tył iPhone’a? Okazuje się, że nie da się po prostu wymienić szklanej obudowy. Konieczna będzie wymiana całego urządzenia. Ile za to zapłacimy? W iSpot 2949 zł, a w iMad 2799 zł. To ponad połowa ceny całego telefonu.

Jak widać, lepiej na swój cenny smartfon chuchać i dmuchać… Trzeba jednak zaznaczyć, że w zasadzie za wymianę wyświetlacza dokładnie tyle samo zapłacimy w przypadku starszego modelu, czyli iPhone’a X. Tym niemniej jednak sprawa wygląda mniej ciekawie w przypadku większego brata iPhone’a Xs (5,7 cala), czyli iPhone’a Xs MAX (6,5 cala).

Wymiana wyświetlacza w iPhone Xs MAX

Znowu przywołajmy tę nieprzyjemną informację o cenie urządzenia. Za najtańszą wersję zapłacimy prawie 5,5 tys. zł, a za najdroższą ponad 7 tys. zł. No i znowu… Niech nam telefon upadnie. Albo może niech kot go zrzuci z biurka wprost na kamienną podłogę. Ile zapłacimy za wymianę wyświetlacza? W iSpot wydamy na ten cel 1749 zł,a w iMad 1659 zł. Gorzej natomiast, jeśli smartfon upadnie na swoje luksusowe plecki. Wtedy za wymianę egzemplarza zapłacimy w iSpot 3199 zł, a w iMad 2999 zł.

Jak widzicie ceny są wysokie. Z pewnością iPhone’ów lepiej nie upuszczać. Radzilibyśmy też zainwestować od razu przy zakupie w porządne etui i szkło ochronne. Wiadomo, wypadki chodzą po ludziach, po telefonach także, więc nie ma co czekać z zakupem takich akcesoriów do pierwszego przerażającego upadku.

I jeszcze jedno, czy naprawdę warto wydawać kupę pieniędzy na urządzenie, którego naprawa jest tak droga? Co o tym myślicie?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *