Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

wygięty iPad pro

Wygięty iPad Pro? Tak, no i co?

W zasadzie sytuacja jest dość zabawna. Pewnie nieco mniej dla posiadaczy nowego tabletu Apple. Zwłaszcza tych, którzy czekali niecierpliwie na moment odpakowania pudełka z najnowszym dziełem Apple, a po rozpakowaniu zobaczyli… wygięty iPad Pro. No jak by nie patrzeć, zakrzywiony i już. I nie mówimy tu o pojedynczych przypadkach. W internecie pojawia się coraz więcej zdjęć zawiedzionych nabywców rzeczonego sprzętu. Co na to Apple?

Gdzie najtaniej

Wgięty iPad Pro? Tak, no i co?

Otóż firma absolutnie nie próbuje się wypierać winy. Otwarcie poinformowała, że problem wygiętych iPadów jest wynikiem błędów przy produkcji. Przez nie konstrukcja nie jest prosta. Czy nie uważacie, że po takim oświadczeniu należałoby przeprosić i obiecać możliwość darmowej wymiany urządzenia? Ale nic podobnego nie miało miejsca. Apple twierdzi, że ten drobiazg nie ma wpływu na działanie tabletu i w związku z tym nie można go raczej uznać za defekt.

zakrzywiony iPad MacRumors

No i co wy na to? Jak wam się podobają takie wyjaśnienia? Machnęlibyście na sprawę ręką? Hmm… w momencie, kiedy kupuje się urządzenie za prawie 4000 zł, chyba trudno po prostu wzruszyć ramionami. Nie chodzi już o to czy zakrzywienie iPada ma wpływ na pracę tabletu, czy nie. Chodzi raczej o fakt, że tego typu defektów można by się raczej spodziewać kupując tanie tablety firm typu “krzak”. Ale Apple kreuje się od zawsze na markę luksusową i dbającą o najwyższą jakość. A tu taka wpadka… W ostatnim czasie producent zaliczył już kilka innych. iPhone’y Xs i Xs Max miały problem z łącznością, a do aktualizacji także z ładowaniem. Co to się dzieje z Apple’m? Ceny w górę, a jakość w dół?

Powstaje pytanie co mogą zrobić osoby, które po odpakowaniu pudełka zobaczyły wygięty iPad Pro? Otóż na szczęście takie osoby mogą dokonać zwrotu urządzenia w ciągu 14 dni. Nie wiadomo natomiast co z osobami, które dopiero po jakimś czasie od zakupu zauważyły, że tablet się wykrzywił. Bo i takie przypadki się zdarzały. iPad był prosty, a w czasie użytkowania się wygina. Czekamy na konkretne informacje dla tej grupy klientów…

A co wy myślicie o całej tej aferze z zakrzywionymi iPadami?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *