Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

większy pakiet danych

Większy pakiet danych w T-Mobile w ramach roamingu UE

Już od 1 stycznia 2019 roku klienci T-Mobile, Heyah i tuBiedronka dostaną większy pakiet danych w ramach roamingu UE. Co więcej po ich wykorzystaniu zapłacą mniej za dalszą transmisję danych. Zmiana dotyczy strefy roamingowej 1A, która obejmuje kraje UE, Azory, Giblartar, Gwadelupę, Gujanę Francuzką, Maderę, Martynikę, Reunion, Wyspy Kanaryjskie, Islandię, Norwegię oraz Lichtenstein.

Gdzie najtaniej

Większy pakiet danych i tańszy transfer w roamingu UE

Abonamenty bez telefonu

Co ważne, zmiany zostaną wprowadzone automatycznie, nie trzeba będzie nic robić, żeby z nich skorzystać. Będą obowiązywały zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych. Pakiety danych do wykorzystania w roamingu UE wzrosną o przeszło 30% tak w ofertach prepaidowych, jak i w postpaidowych. Zmienią się też stawki za MMS i transmisję danych w ramach Polityki Uczciwego Korzystania. Dodatkowe opłaty dla klientów indywidualnych będą wynosić:

  • 0,12 zł brutto za wysłanie 10 MMS-ów,
  • 23,38 zł brutto za transfer 1 GB danych.

roaming T-Mobile

Natomiast klienci biznesowi zapłacą:

  • 01,10 zł netto za wysłanie 10 MMS-ów,
  • 19,01 netto za transfer 1 GB danych.

Zmiany związane z obniżeniem stawki za transmisję 1 GB danych w UE z 6 na 4,5 euro, zaczną obowiązywać od 1 stycznia 2019 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie operatora.

Internet w domu?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *