Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

2 razy więcej internetu po doładowaniu w Orange kartę!

Zbliżają się wakacje! Jak wiadomo wakacje to okres wyjazdów i wysyłania zdjęć, to okres kiedy mamy więcej wolnego, a co za tym idzie, kiedy zużywamy więcej GB-ów. Dlatego właśnie Orange przygotował miłą niespodziankę dla swoich klientów ofert na kartę. To promocja 2x więcej internetu po doładowaniu. Jak z niej skorzystać?

2x więcej internetu po doładowaniu

Żaby skorzystać z promocji wystarczy standardowo doładować swoją kartę. Dodatkowe GB-y zostaną przyznane automatycznie. Nie trzeba ich aktywować i sumują się ze standardowym bonusem. Dodatkowy pakiet dostaniecie za darmo po każdym doładowaniu w Orange Free na kartę. Czas trwania promocji to okres od 5 czerwca do 31 sierpnia 2019 roku. Macie więc możliwość przez całe wakacje korzystać z dodatkowych GB!

doładowania w Orange

A jak przedłużyć ważność wszystkich zebranych GB-ów? Wystarczy znowu doładować konto dowolną kwotą albo dokupić dodatkowe dni ważności. Trzeba w tym celu skorzystać z usługi “więcej czasu na Internet”.

przedłużenie pakietu GB Orange

Jak sprawdzić ważność i ilość bonusowych pakietów internetowych? Możesz to zrobić wysyłając SMS o treści ILE pod numer 411 (koszt SMS w Orange). Jeśli nie macie Orange Free na kartę, a chcielibyście skorzystać z promocji i mieć więcej internetu po doładowaniu, to po prostu kupcie starter albo za darmo zmieńcie taryfę. Żeby to zrobić, trzeba wpisać kod *101*40# i zatwierdzić go zieloną słuchawką.

No to teraz klienci Orange mogą internetowo zaszaleć! 😉

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *