Promocje

W Orange Love dla Firm – pół roku bez opłat!

Orange Love dla Firm

Orange wabi firmy nową promocją. Operator informuje, że Klienci Biznesowi przez pierwsze pół roku nie będą musieli płacić ani za abonament, ani za telefon. Co więcej, jeśli obecni klienci zdecydują się na przedłużenie umowy na usługi mobilne w ramach Orange Love dla Firm, dostaną 15 GB internetu do wykorzystania co miesiąc.

Zobacz gdzie najtańszy internet domowy i abonament bez telefonu.

Orange dla firm - pół roku bez opłat

Sprawdź też sieci komórkowe i najtańszy abonament rodzinny.

Zasady promocji w Orange Love dla Firm

A teraz bardziej szczegółowo. Promocja 6 miesięcy bez opłat za abonament i telefon, dotyczy osób przenoszących swój biznes do Orange, które podpiszą umowę na 24 miesiące.  Po pół roku opłaty miesięczne wyniosą w pakiecie Love dla Firm 28,78 zł +VAT za 2 karty SIM. W ramach tej kwoty operator daje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB internetu w telefonie. Dla przedłużających Orange dodaje 5 GB na zachętę, więc jak już pisaliśmy dostaną co miesiąc 15 GB.

Zobaczcie też nasze najnowsze porównanie ofert operatorów komórkowych na kartę i sprawdźcie jaki jest najtańszy abonament.

Co myślicie o takiej promocji? Czy to opłacalne dla osób prowadzących działalność? A może macie swoich faworytów i korzystacie z innej super oferty? Jeśli tak, to napiszcie kogo polecacie.

W Orange Love dla Firm – pół roku bez opłat!
4.1 (81.67%) 12 votes

728x90