Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Twitter

Uwaga, nadchodzi Tweetstorm – nowość na Twitterze

TweetstormJedną z najbardziej charakterystycznych rzeczy na popularnym “ćwierkaczu” obok hashtagów jest ograniczenie do 140 znaków w jednej wiadomości. Dzięki temu Twitter stał się narzędziem szybkiego i zwięzłego komunikowania. Jednak od czasu do czasu zdarzają się sytuacje, w których pasowałoby napisać trochę więcej, niż kilka słów. Obecnie, żeby coś takiego zrobić, musimy po prostu napisać kilka tweetów, jeden po drugim. Oznacza to, że nie możemy jednocześnie wysłać wszystkiego, co chcemy przekazać. Coś takiego nazywa się Tweetstorm.

Zobacz też: Abonament rodzinny duet – ranking

Najwyraźniej twórcy Twittera postanowili wbudować do serwisu możliwość uprzedniego przygotowania wszystkich tweetów, które chcemy opublikować. Dzięki temu możemy w jednej chwili wysłać cały “Tweetstorm”. Jako pierwszy zauważył tą opcję Matt Navara.

Tweetstorm w testach

Zobacz też: Tanie abonamenty bez smartfona w ofercie

Od razu ostudzę zapędy twitterowiczów. Opcja ta jest tylko testowana i nie jest dostępna dla zwykłego użytkownika. Twitter często testuje różne rozwiązania, które ostatecznie nie trafiają do powszechnego użytku. Jednak moim zdaniem taka opcja byłaby bardzo pożądana. Jednak możliwość automatycznego wysłania wielu wiadomości po sobie mogłoby ułatwić życie. Chociaż z drugiej strony, ciekawe czy nie nadużywaliby tego wszelkiej maści spammerzy… i politycy.

Twitter już kiedyś rozważał możliwość zwiększenia limitu znaków na wiadomość. Kilka lat temu firma rozważała zmianę limitu na 10 000 znaków, jednak ostatecznie nie zmieniono znanej nam obecnie formy.

Zobacz też: Ranking sieci komórkowych

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *