Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

ubezpieczenia w t-mobile

Ubezpieczenia w T-Mobile – nowość wśród usług operatora

T-Mobile wprowadził do pakietu świadczonych przez siebie usług ubezpieczenia. W porozumieniu z towarzystwem ubezpieczeniowym MetLife umożliwia swoim klientom ochronę życia i zdrowia. Zobacz jakie ubezpieczenia w T-Mobile mogą wykupić klienci i na jakich warunkach.

Gdzie najtaniej

Ubezpieczenia w T-Mobile

Operator ma do zaproponowania ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków i zdrowotne.

  • “Ochrona na Wypadek”

Ta usługa ma zagwarantować ubezpieczonemu i jego bliskim wsparcie finansowe w razie wypadku. Środki z ubezpieczenia mogą np. pokryć koszty pobytu w szpitalu. Natomiast w razie śmierci ubezpieczonego, spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem komunikacyjnym, wskazane przez niego osoby mogą zostać uposażone kwotą sięgającą nawet 200 000 zł.

  • “Ochrona zdrowia”

Ubezpieczenia w T-Mobile obejmują też kwestie zdrowia. Usługa “Ochrona zdrowia” zapewni dodatkowe środki na leczenie złośliwego nowotworu albo w razie zawału czy udaru. Operator podkreśla, że umowę podpisuje się bez zbędnych formalności albo prowadzenia badań.Ubezpieczenie działa na całym świecie i o każdej porze.

Ubezpieczenia w T-Mobile – promocje

Żeby zachęcić do korzystania z nowych usług ubezpieczeniowych, operator pierwszy miesiąc ochrony oferuje bezpłatnie. Natomiast wysokość składek zaczyna się już od kwoty 12,50 zł. Co więcej dolicza się je do rachunku w T-Mobile, więc nie trzeba opłacać żadnej dodatkowej faktury.

A kto może skorzystać z nowych usług? Są to indywidualni klienci abonamentowi w wieku od 18 do 65 lat, zamieszkujący na terenie Polski. Wszelkie szczegółowe informacje na temat ubezpieczeń w T-Mobile, można znaleźć na dedykowanych stronach operatora.

Umowę zawiera się po uprzedniej rozmowie z konsultantem T-Mobile, a obowiązywać będzie już następnego dnia po rozmowie.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *