Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Play NOW TV

Możesz testować Play NOW TV przez pół roku bez opłat!

Fioletowy operator zaprasza wszystkich – nie tylko własnych klientów – do darmowego testowania usługi Play NOW TV. Przez ten czas będzie zbierał opinie i pracował nad ulepszeniem oferty. Liczba przewidzianych testerów jest jednak ograniczona, więc jeśli chcecie znaleźć się w tej grupie, lepiej się pośpieszyć. A czy warto?

Zobacz gdzie kupić tani domowy internet i tani abonament bez telefonu.

Co dostaniemy w ramach testu Play NOW TV?

Osoba, która zostanie testerem dostanie do domu urządzenie TV BOX z pilotem. Dekoder ma wgrany system Android TV 8.0. TV BOX umożliwia wyszukiwanie głosowe, ale póki co, nie uświadczymy w nim Asystenta Google. Urządzenie dostajemy w zestawie z kablem sieciowym i kablem HDMI. Podpinamy go do sieci (można też przez WiFi) i do naszego telewizora, i zaczynamy!

Sprawdź też gdzie najtańszy abonament rodzinny.

Pół roku Play NOW TV za darmo, a potem?

Przez 6 miesięcy korzystamy z usługi Play całkowicie bez opłat. W tym czasie możemy spodziewać się kontaktu od przedstawiciela sieci w celu przeprowadzenia krótkiego wywiadu na temat usługi. Jest to też czas, w którym możemy zdecydować, czy chcemy z niej dalej korzystać za opłatą, czy nie. Rezygnacja nic nie kosztuje. Po prostu oddajemy dekoder i już. Jeśli jednak usługa spodoba się komuś na tyle, żeby za nią płacić, będzie to miesięczny koszt 35 zł lub 20 zł. Niższa kwota dotyczy klientów Play, a wyższa osób, które nie korzystają z innych usług u tego operatora.

Play NOW TV zasady

Co ważne jeśli ktoś ma wykupiony internet w Play, korzystanie z usługi Play NOW TV nie będzie pomniejszać jego pakietu.

Swoimi spostrzeżeniami na temat usługi można dzielić się na bieżąco na stronie:  www.play.pl.

Kanały w Play NOW TV

Samo Play NOW TV obejmuje 28 kanałów.

Do tego, jeśli podłączymy do dekodera kabel od naziemnej telewizji kablowej, będziemy mogli oglądać też jej kanały. Prócz tego można korzystać z dodatkowych płatnych pakietów lub również płatnego Netflixa. Przy pierwszym włączeniu pakietu dodatkowego, przez miesiąc możemy z niego korzystać za darmo. Każdy dodatkowy pakiet można w dowolnym momencie wyłączyć, żeby już za niego nie płacić.

Dekoder daje też możliwość korzystania z Android TV.

Jak widać usługa jest elastyczna i można dostosować ją do swoich preferencji. To kto się pisze na testera? Cały test rusza już jutro, 21 lutego 2019 r.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *