Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

telefon na raty

Telefon na raty 0% w Orange z darmową dostawą

Zakup smartfonu bez abonamentu choć jest bardziej opłacalny niż z abonamentem, to jednak nadal nie jest małym wydatkiem. Zwłaszcza jeśli chcemy nabyć nowsze i lepsze urządzenie, oznacza to wyjęcie z kieszenie przynajmniej 1500 zł od tak. Rozwiązaniem może być zakup smartona na raty. I od wczoraj taką właśnie możliwość dał Orange swoim klientom. Teraz u operatora można kupić telefon na raty 0% (RRSO 0%). Kto może skorzystać z tej możliwości i czy finalnie jest ona opłacalna?

Gdzie najtaniej

Telefon na raty 0% w Orange

Telefon na raty 0% mogą kupić klienci Orange, którzy korzystają u operatora z usług mobilnych. Takie osoby mogą w dowolnym momencie trwania umowy zakupić niezależnie od abonamentu smartfon i zapłacić za niego w 20 ratach. Dostawa urządzenia jest darmowa. Wygodne jest też to, że spłata odbywa się na to samo konto, na które przekazujemy środki za abonament na usługi mobilne. Raty za urządzenie są dodawane do naszej faktury i płacimy za wszystko razem. Obywa się więc dodatkowej umowy na sprzedaż ratalną.

Najlepsze oferty sieci komórkowych

Ważne jest też to, że lista telefonów do wyboru obejmuje około 70 modeli. Jest więc w czym wybierać. A czy to się opłaca? Krótko mówiąc tak. Zobaczcie przykłady:

  • Samsung Galaxy S9+ – 174 zł x 20, w sumie 3480 zł. Cena rynkowa około: 3999 zł.
  • Samsung Galaxy S9 – 149 zł x 2o, w sumie 2980 zł. Cena rynkowa około: 3595 zł.
  • Huawei P20 Lite – 64 zł x 20, w sumie: 1280 zł. Cena rynkowa około: 1590 zł.
  • Samsung Galaxy A6 – 49 zł x 20, w sumie: 980 zł. Cena rynkowa około: 1399 zł.

telefon na raty w orange

Jak widzicie, ceny wyglądają naprawdę dobrze. Oczywiście na aukcjach albo stronach zagranicznych sklepów można znaleźć je taniej, ale tutaj macie polski język i gwarancję. Warto jeszcze zaznaczyć, że Orange jest pierwszym operatorem, który w Polsce wprowadził sprzedaż smartfonów na raty 0%. Ciekawe czy inni pójdą jego śladami? Jak myślicie? I jak w ogóle oceniacie taką inicjatywę Orange?

Najlepsze oferty na internet domowy

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *