Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

świąteczne promocje w T-Mobile

Świąteczne promocje w T-Mobile

Co prawda mamy dopiero 9 listopada, ale nie przeszkadza to firmom w rozpoczęciu świątecznych promocji. Najpierw Plus hojną ręką przyznał wszystkim nowym, przedłużającym i przechodzącym do operatora klientom abonament za 0 zł przez 6 miesięcy. A teraz zaczęły się świąteczne promocje w T-Mobile. Kampania reklamowa rusza już dziś. Co takiego reklamuje T-Mobile z okazji świąt?

Świąteczne promocje w T-Mobile

Świąteczne promocje w T-Mobile obejmują między innymi smartfony w niższej cenie. Jedną z okazji będzie Samsung Galaxy S8 o prawie 900 zł taniej. W ofercie T-Mobile Bez Limitu będzie dostępny już od 1 zł na start przy abonamencie za 130 zł. Można też wybrać nowego Samsunga Galaxy A7 również za 1 zł na start przy abonamencie za 100 zł miesięcznie.

Galaxy S8 w T-Mobile

Kolejna promocja skierowana jest do osób, które przeniosą się do T-Mobile i zdecydują się na zestaw: Internet Domowy z routerem LTE Huawei B529 (dwie opcje cenowe do wyboru) + oferta T-Mobile Bez Limitu ze smartfonem Huawei Mate 20 Lite. Smartfon będzie dostępny już od 1 zł przy abonamencie za 80 zł.

Także użytkownicy ofert typu MIX mogą skorzystać z promocji. W ramach MIX 40 dostaną na przykład Samsunga Galaxy J4+ za 1 zł na start. Muszą jednak zdeklarować się na 36 doładowań po 40 zł. Za te pieniądze otrzymają nielimitowane połączenia w sieci, 300 minut do wszystkich i na stacjonarne, nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz 4 GB internetu.

Galaxy j4+ w T-Mobile

Świąteczne promocje w T-Mobile obowiązują już od dziś i będą szeroko reklamowane w mediach, więc z pewnością nie mielibyście szansy ich przegapić 😉

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *