Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Selfissimo

Storyboard, Selfissimo i Scrubbies – nowe apki Google

Google właśnie wypuściło trzy całkiem nowe aplikacje związane z fotografią. Ich nazwy są całkiem wymowne – Storyboard, Selfissimo i Scrubbies. Jak podaje Google na swoim blogu, firma chce przetestować w naturalnym środowisku nowe technologie związane z rozpoznawaniem obiektów na zdjeciach oraz sprawdzić, jak spodobają się użytkownikom takie rozwiązania.

Zobacz też: Porównanie najtańszych abonamentów

Wśród tych technologii, oprócz wspomnianego rozpoznawania obiektów, znajdują się: rozpoznawanie ludzi, algorytmy stylizujące, wydajne kodowanie i dekodowanie obrazów.

Storyboard – stwórz własny komiks

storyboard gif

Pierwsza aplikacja – Storyboard – potrafi zamienić nagrany filmik wideo w jednostronny komiks. Nie jest to całkowita nowość, zasilana sztuczną inteligencją Prisma potrafi coś takiego dla zwykłych zdjęć już od dawna. Jednak teraz, gdy firma-matka Prismy postanowiła skupić się na rozwiązaniach b2b, zainteresowanie takimi rzeczami zmalało. Być może dzięki Storyboard robienie własnych komiksów znów nabierze na popularności? Aplikacja ta jest na razie dostępna tylko dla Androida.

Storyboard
Storyboard
Developer: Research at Google
Price: Free

 

 

Selfissimo – prywatny fotograf

selfissimo

Jak sama nazwa wskazuje, Selfissmo to aplikacja dedykowana robieniu autoportretów. A dokładniej, Selfissmo będzie nam robić serię czarno-białych (ponieważ zawsze i wszędzie potrzebujemy więcej czarno-białych zdjęć) selfie. Zdjęcie zostanie wykonane za każdym razem, gdy przestaniemy się ruszać, czyli za każdym razem, gdy przybierzemy nową pozę. Na koniec dostaniemy gotowy zestaw zdjęć, prawie jak od profesjonalnego fotografa!

Zobacz też: Najtańsze abonamenty rodzinne

Wersja na Andorida:

Selfissimo!
Selfissimo!
Developer: Research at Google
Price: Free

Wersja na iOS:

‎Selfissimo!
‎Selfissimo!
Developer: Google LLC
Price: Free

 

 

Scrubbies – przewijanie wideo jednym palcem

scrubbies gif

Ostatnia z omawianych aplikacji – Scrubbies – pozwoli nam na zmianę, w którą stroną odtwarzane jest wideo oraz da nam możliwość tworzenia pętli. Jednym palcem odtwrzamy filmik, dwoma nagrywany w jaki sposób odtwarzać się ma wideo. Ta apka jest dostępna na razie tylko na iOS.

‎Scrubbies - Video
‎Scrubbies - Video
Developer: Google LLC
Price: Free

 

 

Google sugeruje również, że ma w zanadrzu kolejne ciekawe projekty. Czemu nie, zawsze takie nowości dają odrobinę radości, nawet jeżeli będziemy z tego korzystać raz, żeby pobawić się w leniwe popołudnie.

Zobacz też: Domowy internet najtaniej? Porównanie

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *