Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

środa z apkami VI

Lwy, nawigacja i urocze animacje – środa z apkami VI

Środa z apkami VI – Dzisiaj mam dla Was aplikacje, które zmienią wygląd telefonu, pomogą nam w podróży na terenach pozbawionych internetu i pozwolą nam na przeglądanie internetu bez konieczności męczenia się z reklamami. Oto środa z apkami VI, czyli kolejna część serii o tym, czym możemy zapełnić pamięć naszego telefonu. Bez zbędnego klekotania przechodzimy do naszych kochanych aplikacji

Zobacz też: Najlepszy abonament bez telefonu

Brave Browser: Fast AdBlocker – Środa z apkami VI

Zaczynamy dzisiaj od przeglądarki internetowej, której symbolem jest lew. I lew ten służy nam w walce z wszelkimi reklamami, przekierowaniami i innymi denerwującymi rzeczami, serwowanymi nam w internecie. Brave ma wbudowanego adblocka oraz został zoptymalizowany pod katem poboru danych i baterii. Jeżeli – tak jak ja – często przeglądacie na telefonie strony, na których zewsząd atakują Was reklamy, przeglądarka Brave na pewno Wam się spodoba. Pod względem wyglądu i działania jest to niemal klon przeglądarki Chrome.

Brave Privat VPN Web Browser
Brave Privat VPN Web Browser
Developer: Unknown
Price: Free

 

Currency Converter Plus Free

Każdy potrzebuje od czasu do czasu przeliczyć ile coś jest warte w innej walucie, a nie zawsze może być nam łatwo to zrobić w przeglądarce. Currency Converter jest jedną z wielu aplikacji, która może nam w tym pomóc. Główny ekran apki wygląda niemal jak kalkulator, na którym jednocześnie możemy zobaczyć wynik przeliczenia nawet w dziesięciu walutach. Mamy tutaj do dyspozycji wszystkie waluty świata, a nawet metale szlachetne. I co lepsze, jest też Bitcoin. Do tego możemy zobaczyć wykresy przedstawiające zmianę relacji kursu wybranych walut w wybranym okresie czasu. Jest też opcja wyboru, skąd aplikacja ma pobierać informacje o kursach.

Währungsrechner Plus
Währungsrechner Plus
Developer: Unknown
Price: Free

 

Zobacz też: Abonament dla rodzin – ranking

Floating Bar LG V30

Jedną z fajniejszych rzeczy na platformie Andorida jest to, że jeżeli jakiś konkretny telefon ma ciekawą opcję, szybko pojawia się aplikacja, która tą opcję udostępni dla pozostałych smartfonów. Tak też jest w tym przypadku. Floating Bar LG V30 daje nam możliwość wstawienia na ekran główny telefonu małej strzałki. Możemy umieścić ją w dowolnym miejscu. A kiedy na nią tapniemy, wyświetli ona lista kilku wybranych aplikacji. Mała rzecz, która dla wielu może okazać się przydatna. Niestety za dodatkowe opcje trzeba już dopłacić.

Floating Bar LG V30
Floating Bar LG V30
Developer: THSoftware
Price: Free+

 

NavBar Animations

Zostańmy jeszcze przy zabawie z wyglądem telefonu. Poniższa apka pozwoli nam na dodanie różnych ciekawych animacji na pasku animacji. Do tego nie wymaga rootowania telefonu czy instalacji dodatkowego oprogramowania, które byłoby normalnie potrzebne, aby coś takiego zrobić.Może nie jest to coś, z czego będzie korzystał poważny prezes poważnego banku, ale odrobina urozmaicenia to wasze coś.

NavBar Animations (No Root)
NavBar Animations (No Root)
Developer: Unknown
Price: Free

 

Spyglass

Ta aplikacja powinna znaleźć się na smartfonie każdej osoby, która często podróżuje po terenach oddalonych od cywilizacji.  Spyglass to apka GPS działająca offline, posiadająca imponującą ilość zastosowań i opcji, jak mapy offline, ustawianie punktów orientacyjnych, prędkościomierz, wysokościomierz, inklinometr, czy kompas żyroskopowy. Pomoże nam w ustaleniu położenia słońca, księżyca, czy poszczególnych gwiazd. Spyglass jest też zintegrowany z rozszerzoną rzeczywistością. Zgubienie się w lesie z tą aplikacją będzie wyzwaniem.

Spyglass
Spyglass
Developer: Unknown
Price: Free

 

Zobacz też: Ranking Sieci Komórkowych

Unroll.Me

Ostatnia aplikacja, którą dziś Wam przedstawię pomoże Wam uporać się ze spamem, jaki dostajemy od dwunastu lat z jakieś dziwnej strony, na której się zarejestrowaliśmy, jak jeszcze byliśmy w gimnazjum. Przynajmniej tak była ze mną. Aplikacja ta daje nam opcję wyłączenia subskrypcji na stronach, na których podaliśmy swój adres email. Poza tym raz dziennie będziemy dostawać od tej aplikacji zwięzłe powiadomienie o wszystkich mailach, jakie otrzymaliśmy w ramach pozostawionych subskrypcji. Dzięki temu możemy zaoszczędzić trochę czasu na przebijaniu się przez te wszystkie niezwykle-bardzo-ważne maile, jakie dostajemy w ciągu dnia (i nocy).

Unroll.Me - Email Cleanup
Unroll.Me - Email Cleanup
Developer: Unknown
Price: To be announced

 

Zobacz też: Tani internet do domu – ranking

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *