Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

środa z apkami V

Pożeracz palców i kolorowanki, czyli środa z Apkami V

Środa z apkami V – czyli kolejny tydzień i kolejne całkowicie użyteczne i przydatne aplikacje na urządzenia z Androidem, które ani trochę nie zaśmiecą naszych telefonów i sprawią, że urządzenia, z których korzystamy nabędą nowych, magicznych możliwości. Mniej więcej. Ale tak bardziej na poważnie, w dzisiejszym odcinku będziecie mogli zobaczyć między innymi aplikację z kolorowankami dla dorosłych, automatyczne wyłączanie ekranu telefonu, czy w końcu grę, która nie pozwoli oderwać nam palca od ekranu. Dosłownie. Zapraszam do apkowania!

Zobacz też: Najlepszy abonament bez telefonu

Mmm Fingers 2

Kontynuacja gry o takim samym tytule, w której naszym zadaniem jest omijanie wygłodniałych potworów, które czyhają na nasz palec, którym sterujemy. Jest to jedna z tych gier, która pomimo bardzo prostego założenia i mechaniki gry, potrafi wciągnąć na baaardzo długo. Jeżeli szukacie nowej gry, która pomoże zabić czas na nudnym wykładzie lub w kolejce do lekarza, ta na pewno się nada.

Mmm Fingers 2
Mmm Fingers 2
Developer: Unknown
Price: Free

 

Notin

Niesamowicie prosta aplikacja – po naciśnięciu przycisku tej apki od razu wyświetla nam się okienko, w którym wpisujemy tekst. Po jego zatwierdzeniu, przyczepia ono się do panelu notyfikacji. I zniknie ono dopiero wtedy, gdy sami je usuniemy gestem palca. Właśnie prostota tego rozwiązania bardzo mi odpowiada. Zawsze szukam rzeczy, które będą mi przypominać, co mam do zrobienia.

notin - notes in notification
notin - notes in notification
Developer: Unknown
Price: Free

 

Zobacz też: Abonament dla rodzin – ranking

Colorflow

Tak, wiem – kolorowanki dla dorosłych mogą wydawać się bez sensu, a nawet głupie. Jednak skupiając się na malowaniu zwierząt, kwiatów czy mandali, możemy naprawdę się wyłączyć i odstresować. A samo kolorowanie jest bardzo proste, wystarczy wybrać kolor – wypełniać wybrane pola.

Colorflow: Malbuch für Erwachsene
Colorflow: Malbuch für Erwachsene

 

Gravity Browser

Jeżeli nie boicie się instalować aplikacji, która jest po koreańsku, to wypróbujcie Gravity Browser. Aplikacja ta pozwala nam na przechodzenie do kolejnych stron poprzez przechylanie telefonu – coś dla tych, którzy uważają przesuwanie palcem po wyświetlaczu za zbyt mainstreamowe. Aplikacja świetnie sprawdza się przy czytaniu dłuższych artykułów on-line lub przy e-bookach.

 

Material Notification Shade

Jeżeli panel notyfikacji w Waszym telefonie Wam nie odpowiada, ta aplikacja może Wam pomóc. MNS zastępuje stary panel, który może wyglądać na przykład ten z najnowszego Androida Oreo. Do tego zyskujemy bardzo dużo opcji modyfikowania tego, co i jak nam się wyświetla.

Material Notification Shade
Material Notification Shade
Developer: Unknown
Price: Free

 

Zobacz też: Ranking Sieci Komórkowych

Engkoo

A teraz odrobina sztucznej inteligencji. Engkoo, to stworzona przez Microsoft aplikacja, która przysłuchując się temu, co mówimy po angielsku, ocenia poprawność wymowy poszczególnych słów w tym języku. I jest w stanie to robić właśnie dzięki sztucznej inteligencji. Aplikacja ta może być bardzo przydatna dla każdego, kto chce w końcu nauczyć się poprawnie mówić po angielsku.

Engkoo
Engkoo
Developer: Unknown
Price: Free

 

Gravity Screen

Na koniec zostawiłem sobie aplikację, która spodobała mi się najbardziej. Gravity Screen – On/Off pozwala na oszczędzanie czasu (i baterii) przy korzystaniu z telefonu. Automatycznie wyłącza urządzenie umieszczone w kieszeni lub położone na stole i włącza ponownie przy jego wyjęciu lub podniesieniu do góry i co najważniejsze – bez konieczności używania jakichkolwiek przycisków. Dodatkowo aplikacja utrzymuje pracę ekranu w trakcie korzystania z telefonu wykrywając ruchy dłoni.

Gravity Screen - On/Off
Gravity Screen - On/Off
Developer: Unknown
Price: Free

 

Zobacz też: Tani internet do domu – ranking

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *